Jump to content
bziumak

Sprzedam komputer

Recommended Posts

Witam Wszystkich,

Sprzedam komputer:

Procesor: Pentium Dual Core E2160 + chłodzienie BOX + AS5

Płyta: Abit IP35

Ram: 4GB (2x2GB) Kingston DDR2 1066MHz Non-ECC CL5 (5-5-5-15)

Zasilacz: Tagan TG530-U15 Easy-Con (530 W)

Grafika: Gigabyte 6600GT

Obudowa: Antec 300 - stan idealny + wiatrak 12cm wyciągający powietrze

Nagrywarka DVD: LG GSA-4167B

Dysku nie sprzedaje. Nie handluje sprzętem komputerowym, komputer jest mój. Sprzedaję gdyż chciałbym przesiąść się na laptopa. O komputer dbałem wręcz maniakalnie, był przedmuchiwany czyszczony, od jakiegoś czasu stoi i się marnuje. Płyta posiada dual boota, czyli po włączeniu komputera uruchamiają się wiatraki i komputer gaśnie. 2 sekundy i komputer uruchamia się normalnie. Nie przeszkadza to w żaden sposób w jego normalnym użytkowaniu.

Gdyby ktoś był zainteresowany zapraszam do kontaktu na priv.

Zdjęcia tutaj, niestety kable nie ułożone i zdjęcia zrobione telefonem ale coś tam zobaczyć można:

http://picasaweb.google.pl/bziumak/Komputer#

Do komputera oczywiście dodatkowe kable do zasilacza (zasilacz ma odpinane kable), kabel Tagan do podłączenia zasilacza z gniazdkiem, pudełko do płyty, wszystkie sterowniki jakie znajdę, pudełko do grafiki, mostek do SLI, przejściówka do podłączenia komputera z TV. Jeśli kupujący będzie chciał gratis mogę dorzucić napęd DVD (nie nagrywarkę) z białym panelem firmy LG.

W Lublinie możliwy odbiór osobisty i przetestowanie komputera, nie mam nic do ukrycia.

Proszę o rozsądne propozycje cenowe.

Proponowana cena 900zł do negocjacji, możliwa zamiana na laptopa.

Pozdrawiam

Zapraszam na aukcję:

Okazja - Komputer - Pentium DC + 4GB + 6600GT (1097865028) - Aukcje internetowe Allegro

Pozdrawiam

Edited by andrew777

Aktualności

Artykuły

• Create New...