Skocz do zawartości
Michaelius

Nintendo 3DS

Rekomendowane odpowiedzi

Wlasnie przed chwila oficjalnie zapowiedziano 3DSa.

 

Jak wam sie podoba bo jak dla mnie przenosniak idealny:

 

analog, krzyzak, przyciski, ekran ze stylusem, zyroskopy i accelorometr do tego gorny ekran z obsluga 3D bez okularow.

 

Jest na co czekac.

 

http://www.shacknews.com/onearticle.x/64308

Edytowane przez Michaelius

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

analog, krzyzak, przyciski, ekran ze stylusem, zyroskopy i accelorometr do tego gorny ekran z obsluga 3D bez okularow.

 

i wydajność gorsza podobną do 6-cio letniego PSP czy kilkuletnich komórek ;)

 

co do tego 3D bez okularów to nie jestem przekonany, tak samo jak do podobnych telewizorów 3D

Edytowane przez MacOSek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydajnos ma byc na poziomie Wii wedlug plotek.

 

A 3D zobaczymy - wazne , ze bedzie mozna wylaczyc i ze nie trzeba w nie topic gory pieniedzy na super okularki.

 

edit: Kid Ikarus na 3DSa wygladal lepiej niz gry na psp wiec jakis tam poziom minimum jest gwarantowany.

Edytowane przez Michaelius

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydajnos ma byc na poziomie Wii wedlug plotek.

 

A 3D zobaczymy - wazne , ze bedzie mozna wylaczyc i ze nie trzeba w nie topic gory pieniedzy na super okularki.

 

Jak byś sobie wyobrażał grę w okularach 3d, gdy tylko 1 ekran oferuje tego typu grafikę?

 

Co do samej konsolki- progres spory, może minimalnie mocniejsza od PSP (generalnie, to zerowe osiągnięcie po tylu latach), ale lineup, jak to u Nintendo- zupełnie nie trafiający w moje gusta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

First Hands On: Nintendo 3DS

Head-on, the new screen is bright, colorful and, yes, 3D. You look a bit more into the screen than the images jump out, like a window—an effect that's surprisingly natural, actually—until you view the screen from the side. Anywhere but head-on, the 3D effect fails completely and the colors wash out a bit.

czyli tak jak myślałem, kicha :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze wrazenia

 

specyfikacja

Fajnie , ze Nintendo pamietalo o slocie na karty z DSa wiec bedzie kompatybilnosc wsteczna (czytaj bedzie mozna pograc we wszystkie 3 czy 4 wartoscie gry jakie byly na ta platforme ;) )

Edytowane przez Michaelius

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

A PSP Go czy 3000 to dawno wyszło? Najlepiej wybrać sprzedaż online za cenę retailową lub wyższą.

 

 

Ciekawi mnie co zrobią w PSP 2, jesli wogóle ta konsola się pojawi.

Edytowane przez Harry Lloyd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ruch w temacie zabójczy :D

 

Ktokolwiek na forum posiada lub użytkuje 3DS-a? Ostatnio prawie codziennie spędzam 2h w komunikacji miejskiej i jak się przekonałem czytanie nie jest ciekawe nawet na Kindle E-Ink :D

Ogólnie WYDAJE MI SIĘ, że podeszłyby mi dostępne gry, wnioski wyciągnięte po n-tym przejściu Final Fantasy III na komórce. Od normalnych gier mam w domu xbox-a, pierdółkowate gry na komórce nudzą mnie po kilku minutach.

 

Co sądzicie? Warto, nie warto?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co sądzicie? Warto, nie warto?

 

Na to pytanie sam musisz sobie odpowiedzieć. Coś w tym pewnie jest, bo mimo prześmiewczych głosów, które można przeczytać powyżej, 3DS stał się najlepiej sprzedającym się handheldem na świecie. Tytuły na konsole Nintendo są zazwyczaj bardzo specyficzne, niezbyt pasujące do mainstreamowych upodobań polskich/europejskich graczy, więc albo lubisz coś takiego albo nie. Mnie to podchodzi. Co prawda nie mam 3DS-a, bo ostatni raz kiedy miałem czas na mobilne wygłupy był na studiach, ale Wii U mnie urzekło powstającymi na nie grami. 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...