Skocz do zawartości
tom256

Samsung SpinPoint F4

Rekomendowane odpowiedzi

ok, jeśli seria 2 TB nie jest gorsza od 1Tb to wezme :)

 

pytanko, czy film puszczony z tego dysku będzie się przycinał z powodu 5400, czy nie będzie problemu ?

 

na pewno nie jest wolniejsza od 1TB jak już to szybsza.Co do przycinania filmów, taki problem nie istnieje na dyskach 5400rpm,nie ma prawa istnieć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gorsza chodziło mi bardziej pod względem awaryjności :)

wolniejszy chyba jest jesli ma 5400 a moje 1TB 7200?

 

to fajnie, bo myślałem, że może skoro to jest "tylko" 5400 to może ciąć filmy ale z drugiej strony na laptopach latają i filmy 1080p a tam zazwyczaj są dyski 5400 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gorsza chodziło mi bardziej pod względem awaryjności :)

wolniejszy chyba jest jesli ma 5400 a moje 1TB 7200?

 

to fajnie, bo myślałem, że może skoro to jest "tylko" 5400 to może ciąć filmy ale z drugiej strony na laptopach latają i filmy 1080p a tam zazwyczaj są dyski 5400 :)

 

u mnie 2TB 5400rpm jest szybszy niż 250GB 7200rpm no ale ten 1TB 7200rpm będzie szybszy bo to nowsza konstrukcja.Co do przycinania taki problem nie istnieje nawet w tych najwolniejszych laptopowych dyskach,jak film przycina to sprawka cpu lub gpu albo złych kodeków.
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi najczęściej przycinaja na kompie filmy przy wejściu lub wyjsciu z pełnego ekranu. ale to inna kwestia.

 

dzięki za pomoc, więc będzie Samsung 2Tb HD204UI

 

szkoda, że już ich więcej robić nie będą tzn ogólnie samsungów.

 

pzdr :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...