Skocz do zawartości
bbxx

Samsung s8500 Wave

Rekomendowane odpowiedzi

ponieważ są to dwa "hity" samsunga i poza innym system operacyjnym i obudową + rozmiar wyświetlacza - bebechy mają te same :)

Ktoś coś wie na temat i9000 ? Śledzę codziennie neta ale poza wzmiankami że play i era ma go wprowadzić (ale co gdzie kiedy i za ile to już cisza). do 15 muszę się zdecydować co zrobić ;( mam 3 opcje :

- wezmę wave i zostawię go sobie (te 3,3 cala mi jednak strasznie nie pasuje, za wąski strasznie ten wyświetlacz)

- wezmę wave w orange, sprzedam go i mojego iPhona 3G i akurat starczy na i9000 :P

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się bawiłem i9000 bo kolega posiada, jeśli ktoś chciałby coś konkretnie wiedzieć to może będę wiedział ;)

 

Ogólnie: miałem Androida 2.0 czy nawet wyższego na zrootowanym HTC Magic, więc to żadna nowość. Ale tu chodzi bardzo szybko, bardzo płynnie, bardzo efektownie. Jest to bez wątpienia fajny system. Sam telefon jest cienki, wygodny, duży ekran. Dotyk precyzyjny, ciut lepiej niż we wspomnianym Magicu, co np. Apple ma już od modelu 2g :) aczkolwiek tu niby jest to precyzyjniejsze.

 

Telefon godny uwagi, nie wiem jak gra np. na słuchawkach itd. Jest w porównaniu do np. Iphona 4 dużo dużo tańszy, oferuje więcej. Póki co kolega nie może go podłączyć przez USB, pomagałem mu, niestety telefon widzi komputer, komputer nie widzi telefonu - i to na 3 różnych Pecetach ;) także może wina konkretnego modelu a może my nie jesteśmy w tym najlepsi.

 

Cenowo to bardziej konkurent Iphona 3gs, który będzie w tym momencie chyba tańszy, no i jak dla mnie - lepszy, bo mimo że oferuje mniej technicznie, to urządzenie Apple jest dla mnie po prostu fajniejsze :) Android androidem, jeszcze troszkę trzeba poczekać aż to będzie mocno rozwinięty np. market, wiadomo iż AppleStore nie dogoni, nie można też powiedzieć, że nie znajdzie się tam tego, czego się szuka - mimo wszystko bardziej podoba mi się przyspieszony iPhone 3g czyli 3gs ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bawiłem sie wavem i dziwia mnie opinie niektorych ze wolno chodzi / przycina sie. Jak dla mnie to jeden z najszybszych telefonow jakie mialem okazje uzywac, wszystko dziala, tak jak dzialac powinno. Bada OS pewnie tez troche mniej muli procka niz Android, chociaz tego akurat nie jestem pewny. W kazdym razie ja ten telefon polecam, jest naprawde fajnie zrobiony i dopracowany. Jedyna wada to ten unikalny system...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po dwóch tygodniach użytkowania fali mogę powiedzieć, że w porównaniu do Omnii, która miałem przedtem jest naprawdę duży skok na przód. Przede wszystkim wyświetlacz robi dobre wrażenia nie tylko jeśli chodzi o jakość wyświetlanego obrazu ale również jeśli chodzi o obsługę z "palca".

 

Najważniejsze plusy i minusy:

+ bardzo dobry wyświetlacz

+ łatwy w obsłudze interfejs

+ niezła bateria

+ bardzo dobrze wykonana obudowa z aluminium

+ szybkie działanie systemu

- zbyt wystający przycisk menu (wolałbym taki jaki będzie w Wave 2)

- wciąż bardzo mało fajnych aplikacji w porównaniu do IOS czy Andka

- trochę nie dopracowany Kies

- brak możliwości dodawania skrótów na pulpicie do dowolnych programów czy lokalizacji

Edytowane przez torque

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. W moje ręce właśnie wpadł Samsung Wave S8500. Odpaliłem go na sekundke i chciałem zrobić zdjęcie, żeby zobaczyć jaka jest ich jakość. Niestety nie dalo sie zrobic zadnego zdjecia bo cały ekran był czerwono niebieski. Dlaczego ? Teraz się ładuje, ile czasu ma sie ladowac 1 raz ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...