Skocz do zawartości
||Falcon||

praca na wakacje - pomysly?

Rekomendowane odpowiedzi

pablo163 : wez mnie ze soba ! bede Ci robil kawy, styknie mi 2E/h :D

Kawy nie piajam a te 2e to nie wiem czy by ci na zarcie starczylo jak bys mial sie sam utrzymac.Tam jest strasznie drogie i nie dobrze zarcie :(

Zarcia to by sobie w Polsce nakupil :D Dwie torby sucharkow i jedziemy, to jak :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pablo163 : wez mnie ze soba ! bede Ci robil kawy, styknie mi 2E/h :D

Kawy nie piajam a te 2e to nie wiem czy by ci na zarcie starczylo jak bys mial sie sam utrzymac.Tam jest strasznie drogie i nie dobrze zarcie :(

Zarcia to by sobie w Polsce nakupil :D Dwie torby sucharkow i jedziemy, to jak :D

Suharki to nie wszystko a ztym zarciem to na granicy moze byc problem bo niemcy strasznie trzepia i takich rzeczy masowo do nich nie mozna wwozic:) Ale by sie przemycilo nom tak tylko 150E musisz miec na przejazd w obje strony i kwatere kwatera to nie problem!2 pokoje starzy amja wolne moga wynajac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pablo163 : wez mnie ze soba ! bede Ci robil kawy, styknie mi 2E/h :D

Kawy nie piajam a te 2e to nie wiem czy by ci na zarcie starczylo jak bys mial sie sam utrzymac.Tam jest strasznie drogie i nie dobrze zarcie :(

Zarcia to by sobie w Polsce nakupil :D Dwie torby sucharkow i jedziemy, to jak :D

Suharki to nie wszystko a ztym zarciem to na granicy moze byc problem bo niemcy strasznie trzepia i takich rzeczy masowo do nich nie mozna wwozic:) Ale by sie przemycilo nom tak tylko 150E musisz miec na przejazd w obje strony i kwatere kwatera to nie problem!2 pokoje starzy amja wolne moga wynajac

hehe nie no ja zartowalem z tymi sucharami :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale by sie przemycilo nom tak tylko 150E musisz miec na przejazd w obje strony i kwatere kwatera to nie problem!2 pokoje starzy amja wolne moga wynajac

No to spoko spoko...jak nie problem...Powiedz kiedy wyjazd? :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[...]Z drugiej strony ja jakbym robil za 200-300 zabiram prace firmom ktore kasuja 1000 - 2000. No coz.. nie jest latwo ;p

albo pitom, ktorzy nie robia stronek za ponizej niz 1000zl ;]

(bez urazy) tacy goscie ktorzy robia stronki za 200-300zl powinni sie zastanowic co robia, zanizaja tylko ceny, no chyba ze dla nich zrobienie stronki to sa 2 ramki w htmlu i pare obrazkow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale by sie przemycilo nom tak tylko 150E musisz miec na przejazd w obje strony i kwatere kwatera to nie problem!2 pokoje starzy amja wolne moga wynajac

No to spoko spoko...jak nie problem...Powiedz kiedy wyjazd? :lol:
Wyjazd planuje na koniec czerwca .Jak cos moge sie straego zapytac czy nie znalazl by czegos dla ciebei.JAk cos to wal na pw.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh... :D ja w zeszłym roku robiłem za gońca w urzędzie miasta... po prostu biegałem z piętra na piętro i roznosiłem pity (bez urazy pit :D )

poza tym tomoja koleżanka z byłej klasy robiła za opiekunke 1000 zł w miecha, roznoszenia ulotek nie polecam bo z tych obiecywanych 600 zł zostaje 100 zł za tydzien harówy więc odpada...jeśli macie prawa jazdy to polecam odwiedzenie restauracji i pizzerii które spredaja żarcie na telefon

 

PS. żarcie w UE jest drogie... ja za 200E w Austrii wygodnie przeżyłem tydzień ale jedne rzeczy są droższe a niektóre tańsze... coż tak to jest......

 

czekam na dalsze pomysły...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[...]Z drugiej strony ja jakbym robil za 200-300 zabiram prace firmom ktore kasuja 1000 - 2000. No coz.. nie jest latwo ;p

albo pitom, ktorzy nie robia stronek za ponizej niz 1000zl ;]

(bez urazy) tacy goscie ktorzy robia stronki za 200-300zl powinni sie zastanowic co robia, zanizaja tylko ceny, no chyba ze dla nich zrobienie stronki to sa 2 ramki w htmlu i pare obrazkow

Mnie nie uraziles, wiem ze to nie jest dobre zjawisko, ja sie dopiero ucze - jak mi sie trafi klient to zrobie, jak nie to robie dla siebie, lub dla znajomych. Z drugiej strony wiadomo !! Ze jak ktos ma 3 osobowa firme i chce miec jakas stronke w necie to nie zaplaci za nia 1000 zl a dla niego to nawet 200 za duzo. A zadna firma nie pofatyguje sie na zrobienie stronyza 200zl.

 

Z trzeciej strony ktos kto ma 2000 i wiecej na serwis nigdy nie da takiej kasy jednemu gosiowi bo 1. chce zaufac firmie, 2. Chce sobie odliczyc od podatku. 3. Chce miec pewnosc ze bedzie mial profesjonalnie.

 

No i dalej. Dobra strona to nie tylko grafika i scryptry - na stronach korporacyjnych musza zawsze sa jakies fotki, a takie nie sa darmowe. Wezmy takie: www.imageshop.com ile tam kosztuja fotki. I wszystko jasne dlaczego strona moze kosztowac po 5 000 i wiecej.

 

http://pcmaniak.pl/_suchyy/portfolio/

 

Prace w portfolio slabeee juz sprzed roku. Nowa wersja sie szykuje :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pablo163 : wez mnie ze soba ! bede Ci robil kawy, styknie mi 2E/h :D

Kawy nie piajam a te 2e to nie wiem czy by ci na zarcie starczylo jak bys mial sie sam utrzymac.Tam jest strasznie drogie i nie dobrze zarcie :(

Zarcia to by sobie w Polsce nakupil :D Dwie torby sucharkow i jedziemy, to jak :D

Suharki to nie wszystko a ztym zarciem to na granicy moze byc problem bo niemcy strasznie trzepia i takich rzeczy masowo do nich nie mozna wwozic:) Ale by sie przemycilo nom tak tylko 150E musisz miec na przejazd w obje strony i kwatere kwatera to nie problem!2 pokoje starzy amja wolne moga wynajac

hehe nie no ja zartowalem z tymi sucharami :P

Wiem ale sucharki dobra rzecz :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh... :D ja w zeszłym roku robiłem za gońca w urzędzie miasta... po prostu biegałem z piętra na piętro i roznosiłem pity (bez urazy pit :D )

poza tym tomoja koleżanka z byłej klasy robiła za opiekunke 1000 zł w miecha, roznoszenia ulotek nie polecam bo z  tych  obiecywanych 600 zł zostaje 100 zł za tydzien harówy więc odpada...jeśli macie prawa jazdy to polecam odwiedzenie restauracji i pizzerii które spredaja żarcie na telefon  

 

PS. żarcie w UE jest drogie... ja za 200E w Austrii wygodnie przeżyłem tydzień ale jedne rzeczy są droższe a niektóre tańsze... coż tak to jest......

 

czekam na dalsze pomysły...

To rozuztny jestes za 200E na tydzien spox .Na samo zarcie???To ze sa roznice cen to jasne muasz byc :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ze strona mi nie jest latwo, sam troche robie i wiem ze trudno zlapac klienta. Nadeszla taka era ze ktos kto zna HTML i kilka filtrow w PS robi stronki za 30zl i kto CI kupi za 300 ? Heh, zreszta sporo o tym juz bylo. Z drugiej strony ja jakbym robil za 200-300 zabiram prace firmom ktore kasuja 1000 - 2000. No coz.. nie jest latwo ;p

Mowisz ze za 30 zlotych ;P? TO powiedz mi prosze kto i co umie chetnie go zatrudnie nawet na etat ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Ze strona mi nie jest latwo, sam troche robie i wiem ze trudno zlapac klienta. Nadeszla taka era ze ktos kto zna HTML i kilka filtrow w PS robi stronki za 30zl i kto CI kupi za 300 ? Heh, zreszta sporo o tym juz bylo. Z drugiej strony ja jakbym robil za 200-300 zabiram prace firmom ktore kasuja 1000 - 2000. No coz.. nie jest latwo ;p

Mowisz ze za 30 zlotych ;P? TO powiedz mi prosze kto i co umie chetnie go zatrudnie nawet na etat ;P

Wlansie napisalem... prosze bardzo: wejdz na www.allegro.pl - Pozostale: Internet: Uslugi

 

Az sie zdziwisz jak duzo jest: "Profesjonalnych stron za jedyne 29.99 czy 49.99"

 

Heh... A co umieja ? Jak juz pisalem... 3 filtry z PS, obsluga Front Page i jedziemy 8)

 

To i tak dobrze - bo w sumie latwiej sciagnac sobie szablon z jakiejs zagranicznej strony...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cholera potrzebuje kogos z znajomoscia HTMLa nie FrontPage'a ;) Bo jak dostaje uwagi w stylu "Dodac kropke po email to this REALTOR ® albo spacje miedzy LA a 70458 czy zmienic czcionke albo poszerzyc kolumne to mnie jasna cholera bierze ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tak wracajac do pracy to ja juz mam zalatwione w zakladzie u ojca na cukierni. Po pierwsze w tamtym roku zarobilem 550 pln chyba w 3 tygodnie 5godz/dzien :twisted: . A po drogie przyda mi sie praktyka, bo wlasnie w tym kierunku sie szkole :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cholera potrzebuje kogos z znajomoscia HTMLa nie FrontPage'a ;) Bo jak dostaje uwagi w stylu "Dodac kropke po email to this REALTOR ® albo spacje miedzy LA a 70458 czy zmienic czcionke albo poszerzyc kolumne to mnie jasna cholera bierze ;)

Hehe... a ja nie zauwazylem Twojego situ z podpisu. Widze ze sie zajmujesz tym profesjonalnie. Ale Ty chyba nie robisz grafiki tylko programujesz ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie myśleliście o wyjeździe np. do Niemiec do pracy na roli?? Mówię serio. Wiem, że większość z tego topica to jeszcze przed 18, ale ja uważam, że warto.

Znajomy wyjeżdżał przez 3 kolejne lata (jak miał 18-20) i potem kupił sobie używanego mercedesa i zostało jeszcze sporo do mieszkania...

Harówa po 14 godzin dziennie w upale, ale "chyba" się opłacało.

 

I nie załatwiał nic - wziął plecak, mały namiot i pojechał. Znalazł jakieś duże gospodarstwo i po prostu poszedł się spytać o pracę. No i jeździł tam już rok w rok...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...I nie załatwiał nic - wziął plecak, mały namiot i pojechał. Znalazł jakieś duże gospodarstwo i po prostu poszedł się spytać o pracę. No i jeździł tam już rok w rok...

rownie dobrze mozesz w ten sposob trafic na nieuczciwego "pracodawce" - popracujesz a on nie zaplaci i co wtedy na policje sie udasz zeby sie poskarzyc i dostac szmate w paszporcie :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...I nie załatwiał nic - wziął plecak, mały namiot i pojechał. Znalazł jakieś duże gospodarstwo i po prostu poszedł się spytać o pracę. No i jeździł tam już rok w rok...

rownie dobrze mozesz w ten sposob trafic na nieuczciwego "pracodawce" - popracujesz a on nie zaplaci i co wtedy na policje sie udasz zeby sie poskarzyc i dostac szmate w paszporcie :?:

Całkowicie się z tym zgadzam. Istnieje takie prawdopodobieństwo. Ale czasem trzeba po prostu zaryzykować...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie w miescie bylo pare takich co nam rynek wycinali robiac strony za 200-300 zl.. :) Tylko te strony wygladaly tak ze szkoda bylo je komukolwiek pokazywac ... Tak czy tak wracaja te prace do nas (poprawianie) a tych co zanizaja jak ty ceny - eliminuje sie poprostu jakoscia (porzadna grafa + php +mysql + jsp itd...)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie myśleliście o wyjeździe np. do Niemiec do pracy na roli?? Mówię serio. Wiem, że większość z tego topica to jeszcze przed 18, ale ja uważam, że warto.

Znajomy wyjeżdżał przez 3 kolejne lata (jak miał 18-20) i potem kupił sobie używanego mercedesa i zostało jeszcze sporo do mieszkania...

Harówa po 14 godzin dziennie w upale, ale "chyba" się opłacało.

 

I nie załatwiał nic - wziął plecak, mały namiot i pojechał. Znalazł jakieś duże gospodarstwo i po prostu poszedł się spytać o pracę. No i jeździł tam już rok w rok...

tez polecam wyjazdy za granice do roboty

pracuje juz tak 3 lata po 2 miesiace w wakacje

zaleznie od zalatwionej roboty mozna wyrwac 5k-10k zl na miesiac

i to pracujac po 8 godzin dziennie :twisted:

zawsze to sie jezyk podszkoli i jak sie pracowalo w jakiejs sensownej firmie mozna cos do CV wpisac ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie myśleliście o wyjeździe np. do Niemiec do pracy na roli?? Mówię serio. Wiem, że większość z tego topica to jeszcze przed 18, ale ja uważam, że warto.

Znajomy wyjeżdżał przez 3 kolejne lata (jak miał 18-20) i potem kupił sobie używanego mercedesa i zostało jeszcze sporo do mieszkania...

Harówa po 14 godzin dziennie w upale, ale "chyba" się opłacało.

 

I nie załatwiał nic - wziął plecak, mały namiot i pojechał. Znalazł jakieś duże gospodarstwo i po prostu poszedł się spytać o pracę. No i jeździł tam już rok w rok...

tez polecam wyjazdy za granice do roboty

pracuje juz tak 3 lata po 2 miesiace w wakacje

zaleznie od zalatwionej roboty mozna wyrwac 5k-10k zl na miesiac

i to pracujac po 8 godzin dziennie :twisted:

zawsze to sie jezyk podszkoli i jak sie pracowalo w jakiejs sensownej firmie mozna cos do CV wpisac ;)

Ładnie Case :twisted: :twisted: :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam sprobuje sie wbic gdzies do sklepu komputerowego. Mam taki jeden gdzie zwykle kupuje i znaja mnie tam calkiem calkiem. Ale moze byc problem natury legislacyjnej - under 18 - a bez urzedowych formalnosci (czyt. nielegalnie) to pewnie nie beda chcieli zatrudnic. Ale zobaczymy....

Jak nie uda mi sie z tym sklepem to przeleniu<span style="color:red;">[ciach!]</span>e wakacje - mam stypendium to mam za co do kompa wkladac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a moze by tak na slowacje po "wode ognista" za 12 zeta, a sprzedawac u nas po 22??? tylko, ze cza miec powyzej 18 :( i uwazac zeby nie wpasc. :evil: 

ale ponoc bizness to ryzyko :P

ludzie tak robia przeciez i zyja z tego - tylko mrowki nie moga :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a moze by tak na slowacje po "wode ognista" za 12 zeta, a sprzedawac u nas po 22??? tylko, ze cza miec powyzej 18 :( i uwazac zeby nie wpasc. :evil: 

ale ponoc bizness to ryzyko :P

to juz extreme ;]

az taki biedny nie jestem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a moze by tak na slowacje po "wode ognista" za 12 zeta, a sprzedawac u nas po 22??? tylko, ze cza miec powyzej 18 :( i uwazac zeby nie wpasc. :evil: 

ale ponoc bizness to ryzyko :P

To juz lepiej naucz sie szydelkowac i rob skarpetki na zime :D Przynajmniej legalnie bedzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe... a ja nie zauwazylem Twojego situ z podpisu. Widze ze sie zajmujesz tym profesjonalnie. Ale Ty chyba nie robisz grafiki tylko programujesz ?

Osobiscie zajmuje sie tylko strona techniczna ;) Wiesz z grafiki to ja potrafie ciac i zapisywac w odpowiednim formacie w GIMPie ;) Ostatnio ladnie sie nazywa: Programowanie aplikacji bazodanowych pracujacych w srodowisku web ;)

A mowiac mniej ladnie to PHP, XSLT, SQL, XHTML, CSS i JavaScript czyli co developper web umiec wmiare powinien ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Hehe... a ja nie zauwazylem Twojego situ z podpisu. Widze ze sie zajmujesz tym profesjonalnie. Ale Ty chyba nie robisz grafiki tylko programujesz ?

Osobiscie zajmuje sie tylko strona techniczna ;) Wiesz z grafiki to ja potrafie ciac i zapisywac w odpowiednim formacie w GIMPie ;) Ostatnio ladnie sie nazywa: Programowanie aplikacji bazodanowych pracujacych w srodowisku web ;)

A mowiac mniej ladnie to PHP, XSLT, SQL, XHTML, CSS i JavaScript czyli co developper web umiec wmiare powinien ;)

Faktycznie ladnie :D Ja to moglbym najwyzej: Projektant stron internetowych 8)

 

Wlansie mi sie nudzilo i nie wiedzialem co robic, a teraz wiem - sprawdze co to jest ten XSLT.

 

UPDATE: XSLT = XML ? Nie wiedzialem. Ale nic straconego - looknijcie jaka perelke znalazlem :D LOL:

 

http://republika.pl/webarts/

 

Profesjonalne grafiki :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie myśleliście o wyjeździe np. do Niemiec do pracy na roli?? Mówię serio. Wiem, że większość z tego topica to jeszcze przed 18, ale ja uważam, że warto.

Znajomy wyjeżdżał przez 3 kolejne lata (jak miał 18-20) i potem kupił sobie używanego mercedesa i zostało jeszcze sporo do mieszkania...

Harówa po 14 godzin dziennie w upale, ale "chyba" się opłacało.

 

I nie załatwiał nic - wziął plecak, mały namiot i pojechał. Znalazł jakieś duże gospodarstwo i po prostu poszedł się spytać o pracę. No i jeździł tam już rok w rok...

tez polecam wyjazdy za granice do roboty

pracuje juz tak 3 lata po 2 miesiace w wakacje

zaleznie od zalatwionej roboty mozna wyrwac 5k-10k zl na miesiac

i to pracujac po 8 godzin dziennie :twisted:

zawsze to sie jezyk podszkoli i jak sie pracowalo w jakiejs sensownej firmie mozna cos do CV wpisac ;)

HMMMM a co ty tam robisz ze tyle zarabiasz.Nom i rozbierznosc 4k to duzo.Gzie ty wyjezdzasz??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...