Skocz do zawartości
Svanar

Wybór laptopa ~2600-2800

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć! Mam zamiar kupić laptop, ale nie znam się na tym za bardzo więc proszę o opinie.

 

Mogę przeznaczyć jakoś tak 2600 (+/- 200zl). Laptop nie jest do nie wiadomo jakich gier jak Warcraft 3, MOŻE coś nowszego, dlatego nie trzeba mi czegoś super. Monitor najlepiej 15,6 (nie przekonałem się do tych "prostokątnych" Asusów, ale za rozsądne pieniądze jestem się w stanie przestawić), waga raczej nie gra roli, bo większość czasu będzie leżał na biurku. Bardzo zależy mi na wyraźnym ekranie, bo w większości tych co oglądałem był taki "przydymiony". W tej kwocie spodobał mi się Samsung R580, jest taki mniej więcej jak chcę, ale zależy mi na waszych opiniach. Jak mówiłem to nie jest sprzęt do gier, a W3 będzie działał.

 

I jeszcze jedno pytanko odnośnie laptopa, czy samsung to "nawet dobra" firma dla notebookow ? Czy po roku trzeba wymieniać ? ;/

 

Z góry dzięki za opinie:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Samsung jako tako nie ma wyrobionej marki jeśli chodzi o komputery przenośne, stąd rozsądne konfiguracje w dobrych cenach. Jeśli odpowiada Ci sam kadłubek to warto się właśnie nad Samsungiem zastanowić.

 

Warte uwagi są również Acery, ostatnio przenieśli serwis do Czech i działa on bardzo sprawnie, szybko i bezproblemowo.

http://www.x-kom.pl/index.php?show_prod=56454

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...