Skocz do zawartości
PoGo

Male zapytanko o ram i P4...

Rekomendowane odpowiedzi

Hmm zastanawiam sie jak kingstony 400 2x256mb cl2.5 (dual) beda sie trzymac i na jakich timeingach pojada przy kreceniu P4 2.4ghz, chcialbym tak wyciagnac 2.8-3.0 (bo wiem ze abit IC7 ma na luzie takie mozliwosci).PCI i AGP sobie zablokuje.

Wiem ze najlepiej kupic korsarzy ale sa dosc drogie :/ , a i tak bede mial sproy wydatek, a moze twinmos ? Nie mam doswiadczenia z ramem, obecnie mam sdr 133 :oops: :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 2x256 "no name" i 1x512 Kingsona - komp chodzi ostatnio na 2,7GHz (SETI+"lato" zmusza do kompromisów) z pamięciami na 400MHz CL2,5 a wcześniej spoko na 3.06GHz i pamięciami na 418MHz@2,7V@CL2,5.

Reasumując - wydaje mi się, że te co proponujesz spokojnie "pojadą" (choć nie wiem, czy masz chipset z opcją "DualDDR" :lol: ).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 2x256 "no name" i 1x512 Kingsona - komp chodzi ostatnio na 2,7GHz (SETI+"lato" zmusza do kompromisów) z pamięciami na 400MHz CL2,5 a wcześniej spoko na 3.06GHz i pamięciami na 418MHz@2,7V@CL2,5. 

Reasumując - wydaje mi się, że te co proponujesz spokojnie "pojadą" (choć nie wiem, czy masz chipset z opcją "DualDDR" :lol: ).

hmm... looknolem na te twoje wyniki na futuremark

masz tam 2.4@3.0 ? zakladales jakies specjalistyczne chlodzenie czy amsz po prostu dobry radiator?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...