Skocz do zawartości
J4ro

Proszę o pomoc

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich,

 

Mam taki dylemat, co wybrać do tego zestawu, ma on niezaciekawy zasilacz bo tylko 400w, i zastanawiam sie czy pociągnie radka 4850 lub wyżej, jeżeli moge liczyć na pomoc to doradzcie mi coś zeby można było pograć w miare na tej karcie, zależy mi też zeby obsługiwała dx11.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zasilacz powinien bez problemu poradzić sobie nawet i z lepszą kartą niż 4850. Oczywiście o ile zasiłka jest firmowa.

 

Jeżeli zależy ci na DX11 to nie brał bym niższych modeli Radków niż 5770. Ponieważ przydatność SM5.0 w modelach niższych jest mocno dyskusyjna, a poza tym posiadają one mniej procesorów strumieniowych niż 4850.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ta karta nada sie do nowszych gierek czy nie bardzo ? Poradżcie mi coś mocnego w cenie do 500zł.

 

Pozdrawiam.

Edytowane przez J4ro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem konkretnie niezdecydowany :D Naprawde ogłupieć można he Nie wiem czy przez allegro, jeżeli nie to esc. Zależy czy będą dostępne. Jeżeli możecie polećcie mi konkretną link czy coś, narazie jade na zwykłym monitorku 17LG ale zamierzam kupić coś poważniejszego.

 

Natknąłem sie na taką propozycję. Co o niej sądzicie? Da rade pod mój config ?

Edytowane przez J4ro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...