Skocz do zawartości
bziumak

LX8 + nano USB

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Wszystkich,

Posiadam myszkę LX8 z której jestem bardzo zadowolony. Do pełni szczęścia brakuje mi tyle odbiornika typu nano do tej myszki. Z moich wstępnych ustaleń wynika, że od innych logitechów raczej nie pasuje, żaden nano odbiornik (chociaż bardzie tą opinię wyrażam, bo nie znalazłem odpowiedzi, że z takim działa, niż z tego, że znalazłem że nie działa). Jeśli wiecie więcej, może ktoś robił jakieś testy będę wdzięczny za info. Może nie tyle od logitecha, a od jakieś a4-techa albo od myszki jeszcze jakiejś innej firmy. Będę wdzięczny za info.

Pytanie nr 2. czy LX8 i LX7 mają takie same odbiorniki ? lub jeszcze inaczej, czy LX7 zadziała na odbiorniku od LX8 ?

 

Z góry dzięki za odpowiedzi.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Nie zadziała Ci LX8 z żadnym innym odbiornikiem, od LX7 też oczywiście nie i w drugą stronę to samo.

Pozostaje Ci kupić w przyszłości podobną myszkę z nano odbiornikiem, ale nie przypominam sobie, żeby jakaś kształtem przypominała LX8, no może B605, ale jest na pewno trochę krótsza.

Logitech B605 Wireless Mouse - Myszki i trackballe Logitech - Alesklep

 

pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...