Skocz do zawartości
orlontko

W dążeniu do Ciszy create by orlontko rev.1

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Nadszedł czas aby pokazać moje boje z AC i wyciszaniem a więc zaczynamy:

 

Najpierw zacznę od podziękowań dla osób bez których praktycznie wyciszanie kompa by nie powstało a więc jedziemy:

 

Wielkie Podziękowania dla:

Slow-a który po 1-e sprzedał HR-01 :] za cenę bardzo okazyjną :] już jakiś czas temu, oraz za szukanie po sklepach zagranicznych zapinki na Socket 478 do HR-01 (w pl ja pisałem i ani angela ani mcs nie mieli na stanie :( )

 

Maniakalnego za zamówienie zapinki (S.478) do HR-01 aż z Tajwanu :P

 

Zenfist-a który już dawno, dawno temu polecił mi chłodzenie do HDD Silnet maxx 2.0 jak cichy zasilacz z odpinanymi kablami (widoczny w podpisie :) )

 

Komp jak w podpisie tyle że na CPU już siedzi HR-01

 

Koszt wyciszania:

 

HR-01= 120zł (Z przesyłką)

Zapinka do HR01= 27zł (Z przesyłką)

Chłodzenie na dwa HDD Silentmaxx 2.0 = 379zł (Z przesyłką)

Chłodzenie karty graficznej Zalman Zm-NB47J = ok15zł (w komputronik-u sklep na miejscu)

Pasta termoprzewodząca= AC 15zł

 

a Teraz to na co Tygryski czekają najbardziej

 

tak wyglądało to pod koniec roku 2007 [proszę się nie przerazić :P] (wiem ze burdel w kablach :) )

 

Dołączona grafika

 

 

No to teraz czas na Fotosy jak to jest dziś zrobione

 

zdjęcie jak wygląda w środku

 

Dołączona grafika

 

 

Miał być jeszcze robiony bok ale puki co go nie będzie bo nie mam czasu na to...

 

Cisza wg. mnie jest bardziej niż zadowalająca :)

 

TO by było na tyle

 

Pozdrawiam Orlontko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hm... Kupowanie chłodzenia za cenę 2 3 4x wyższą niż wartość sprzętu to albo fetysz, albo choroba.

 

Komputer kurzy ci się tak mocno w przeciągu 2 tygodni? Na twoim miejscu zrobiłbym coś z tym fantem. Jakieś filtry p-kurzowe albo sprzątnięcie pokoju :?

Edytowane przez zzizzy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość sopi123

a ja go docenie Kazdy ma swoje kredki i maluje to co mu sie podoba :) mowił cisza wiec ją ma :) nawet na stare czesci mozna takie cÓdo załozyc Czemu by nie :) Tylko tak dalej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...