Skocz do zawartości
Roxas

Arctic Cooling Freezer 7 Pro Rev.2 pod E2160 (OC)

Rekomendowane odpowiedzi

Bedzie dobry Arctic Cooling Freezer 7 Pro Rev.2 pod procek Pentium Dual Core E2160 który mam zamiar podkręcić najbardziej ekstremalnie jak się tylko da (czyli na pewno coś koło 3 GHz wzwyż.)

 

Czy to chłodzenie będzie odpowiednie a przy tym ciche?

Edytowane przez Roxas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ale mimo by było tutaj zobaczyć jakieś polecenie... jeśli nie to to co kupić do chłodzenia pod OC tego procka co najmniej do 3.4 ~ 3.6 GHz... Jutro... w sumie już dzisiaj późnym południem zmierzam do sklepu. I wchodzi tylko w grę chłodzenie konwencjonalne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Więcej niż 3.4GHz na co dzień nie osiągniesz na dobrej płycie i chłodzeniu dużo lepszym niż Freezer także zapomnij o 100% OC.

 

3.4 to moja minimalna granica, i zaczynam widziec ze na fryzjerze jej nie uciagne wiec zastanawiam sie nad Mugenem lub Ninja teraz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3.4 to moja minimalna granica, i zaczynam widziec ze na fryzjerze jej nie uciagne wiec zastanawiam sie nad Mugenem lub Ninja teraz.

 

Wydaje mi się że jest to mało opłacalne rozwiązanie. Dopłata do mugena względem freezera to ok 100zł, a i tak nie masz żadnej gwarancji że Twój egzemplarz zrobi na tym chłodzeniu te 3,4GHz. IMO lepiej sprzedać procek który masz (blisko 100zł powinieneś za niego dostać), kupić tego freezera (lub lepiej CM TX3) a zaoszczędzone 100zł dołożyć do sporo szybszego (zegar w zegar) E5200, którego na allegro spokojnie kupisz poniżej 200zł, a jeśli trafisz na dobry egzemplarz to spokojnie na tym chłodzeniu osiągniesz 4GHz a może i nawet więcej. Edytowane przez kamail86

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3.4 to moja minimalna granica, i zaczynam widziec ze na fryzjerze jej nie uciagne wiec zastanawiam sie nad Mugenem lub Ninja teraz.

 

Żyj dalej w świecie marzeń. Ograniczeń sprzętu nie przeskoczysz także powodzenia z kręceniem na co dzień 3600MHz.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam freezera 7 i na e2140 na 3.2 ghz 1.37-1.4 jest głośno w stresie bo przekracza 70 stopni a moja płyta wtedy daje max ile da radę wentyl i leci 2600+ rpm. Nie licz na super oc, 3.0 1.28V bez problemów daje radę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam problem. Mam procesor E4400 i AC Freezer 7. Rozkrecilem obudowe i zauwazylem ze wiatrak na radiatorze nie dziala. Da rade kupić sam wiatrak?? Jezeli tak to gdzie i za ile? I co to za wiatrak jest? Szukalem w necie to znalazlem tylko 120mm i 80 mm a ten jest tak jakby 100mm. HELP!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...