Skocz do zawartości
janus

Ostrów najlepsza impreza na jakiej bylem Byleś na niej ?????

Rekomendowane odpowiedzi

Kucze az musze napisac tego posta bo dawno nie byłem pod takim wrażeniem jak ostatniej soboty kiedy pojechałem na imprezke do Osrowa Wlkp. normalnie impreza pierwsza klasa ludzie wyluzowani zero hamstwa i buraków muzyka taka jaka lubie. Z każda osobą mozna pogadac i jest ok a dziewzyny miłe ładne i wyluzowane.Mam pytanie czy jak tam byliscie to tez na was takie wrazenie wywarla ta imprezka. Kurcze fajnie bylo ale nie wiem kiedy teraz pojade mam nadzieje ze szybko :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Protectora

hm.... kto ma 7 minut na nogach ten ma :D :P

 

 

...i nie chodzi :D

 

janus - Tobie chodzilo o Protectora czy o jakis Pub ? :)

 

na Proctectora mowi sie jeszcze Lotnicza lub Lotka

bo on na Lotniczej jest :D

a lotnicza jednym koncem do ul. Poznansiej dochodzi a drugim tam gdzie jest Proctector do Bema

na ktorej ja mieszkam :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Protectora 

hm.... kto ma 7 minut na nogach ten ma :D :P

 

 

...i nie chodzi :D

 

janus - Tobie chodzilo o Protectora czy o jakis Pub ? :)

 

na Proctectora mowi sie jeszcze Lotnicza lub Lotka

bo on na Lotniczej jest :D

a lotnicza jednym koncem do ul. Poznansiej dochodzi a drugim tam gdzie jest Proctector do Bema 

na ktorej ja mieszkam :D

Oczywiscie Protector kurde dzisaj znow ze znajomymi o tej imprezie gadalem i trzeba jakos kombinowac zeby jechac tam w najbliższym czasie. A teraz troszke lipa bo sesja juz za kilka dni :cry: :cry: :cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem ze ty wolałes programy na Polsacie w niedziele :P trudno nie wszyscy lubia to co ty

Ja wyrazm tylko swoja opinie na temat tego miejsca (mieszkam 5 minut drogi piechota) co weekend przechodze obok i nie moge nie zauwazyc malolatów palacych trawe pod plotami. Mysle jednak ze najwiecej idzie na takich imprezach amfy i to jest smutne.

Nie bede nikogo namawial zeby zmienil gusta ale Mysle ze z tej dyskoteki jest znacznie blizej do niedzielnego programu w polsacie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://forum.purepc.pl/viewtopic.php?t=45058 polecam lekture jak wyzej juz to zrobilem :)

Z tego Co pamietam to sam w jakims tam temacie czepiales sie metalu :P wiec prosze nie pouczaj mnie. To jest Ośla łączka wiec mysle ze nie wychodze poza ramy tego tematu. A obiecuje Ci ze jak poleca bluzgi to sam dam o tym znać adminowi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://forum.purepc.pl/viewtopic.php?t=45058 polecam lekture jak wyzej juz to zrobilem :)

Z tego Co pamietam to sam w jakims tam temacie czepiales sie metalu :P wiec prosze nie pouczaj mnie. To jest Ośla łączka wiec mysle ze nie wychodze poza ramy tego tematu. A obiecuje Ci ze jak poleca bluzgi to sam dam o tym znać adminowi.
Tamten temat byl cakiem inny nikogo swoja wypowiedzia nie obrazalem , a ty swoja wypowiedzai buzgasz akzdego kto pod ta dyskoteka sie znajduj .Czyz nie tak??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem ze ty wolałes programy na Polsacie w niedziele :P trudno nie wszyscy lubia to co ty

Ja wyrazm tylko swoja opinie na temat tego miejsca (mieszkam 5 minut drogi piechota) co weekend przechodze obok i nie moge nie zauwazyc malolatów palacych trawe pod plotami. Mysle jednak ze najwiecej idzie na takich imprezach amfy i to jest smutne.

Nie bede nikogo namawial zeby zmienil gusta ale Mysle ze z tej dyskoteki jest znacznie blizej do niedzielnego programu w polsacie :P

No mnie szczerze mowiac to nie obchodzi na czym sie kto bawi najwazniejsze ze nie ma takiego buractwa jak co na niektorych imprezach. Kolesie biora amfe ale przynajmniej nie chca sie bic z kazdym jak maja co niektorzy po wodce. Z tego co widzialem jakies zadymy na lotniczej to zaczynali je ludzie po alkoholu ci naspidowani i na dropsach kochaja wszytkich i nie chca sie bic ja tam zdania nie zmienie mi sie podoba i tyle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...