Skocz do zawartości
Twój Pan

Letnie przygody Krasnala Hałabały

Rekomendowane odpowiedzi

Musicie zrobić obowiązkowe zajęcia z historii dla młodszych... czyli do mnie ;) Jak się tym bawiliście, to byłem w podstawówce B-)

 

 

A widzisz zebym mial

To bys zobaczyl kompa na parapecie ;]

Temperatura celerona 566@950= 19 stopni

Temperatura plyty 2 stopnie ;]

 

 

Moze jeszcze gdzies w archiwach by sie znalazlo ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@jonathan

Chyba nie musze mówić, co się działo bodajże w zime 2006/07 jak było kilka nocy po -35'C :lol2:

 

MaSell dawaj :) jak nie masz miejsca to ci shostuje B-)

 

Za jakiś czas wrzuce trochę niepublikowanych i "ciekawych" fotek i screenów, niekoniecznie z zabytkowym sprzętem :wink:

 

Dołączona grafika

10/2006: Nieco w temacie poprzednich moich postów ;)

 

Dołączona grafika

10/2007: Kąpiel relaksująca po zabawie na 2v :lol2: .

Edytowane przez MaSell

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MaSell pewnie przekopałeś sporo cedar milli zanim stworzyłeś swoją rodzinke. trafił ci sie kiedys cep z cbb na -50 ?

 

mój 347 nie jest rewelacyjny ale mimo wszystko chciałbym go pocisnac na ln2. 5,2ghz na air , 5,9 na ss. ale mam problem żeby wstał nawet na ss ( gdy agregat ma jeszcze nieustabilizowana tempe i ta wacha się w okolicach -55*). gdy tempa sie ustabilizuje wstaje. zastanawiam sie jak duzy moze być rozrzut cbb od cb w takim przypadku - czy opłaca sie wogóle jechac po ln2.

 

co ważne: kręce na komandosie

Edytowane przez tomekk600

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MaSell pewnie przekopałeś sporo cedar milli zanim stworzyłeś swoją rodzinke.

No nie wiem czy tak dużo ich było. Pierwszy cedar którego kiedykolwiek miałem (P631) lata w okolicach 7.8GHz i więcej, nigdy dobrze nie sprawdzony. Kupiłem go tylko dlatego, że był najtańszy w danej chwili na allegro. Drugi kupiony pół roku później, to C352 na którym mam rekord PL na 7.9GHz. Nie ma co, przebrałem cały kontener procków :wink:

 

Teraz mam dodatkowo kilka innych, jeszcze nie sprawdzonych - w teorii przynajmniej jeden powinien być znacznie lepszy od powyższych. Może w 2011 coś z nimi zrobię, choć wcale mi się z tym nie śpieszy.

 

Jeśli Twój celek robi 5.9GHz na SS, to możesz potrenować nim rzut w dal, a nie zalewać go azotem. Problem z CBB to raczej wina płyty niż procka, nie każde commando jest dobre, do tego trzeba je mocno zmodyfikować pod azot żeby osiągnąć konkretny rezultat.

Edytowane przez MaSell

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiele zależy od tego w jakim stanie jest IHS przed operacją, jakości połączenia rdzeń->IHS oraz oczywiście samego procesora. Do tego wcale nie tak łatwo zrobić idealnie płaską powierzchnię samemu w domu.

 

Czy warto na co dzień? Jeśli blokuje Cie tylko temperatura i chcesz zostać w obecnym procesorem na dłużej to tak. Nie zapomnij o zrobieniu tego samego z chłodzeniem oraz zwiększeniu jego docisku do procesora. Kolejne darmowe stopnie w dół ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak, wiem co i jak, przecierz się parę lat tutaj siedzi, a w PL to jeden z pierwszych z WCtem byłem...

To chyba zrobię lapping, co mi zależy...

Mam jakąś ładną prostą szybę w domu, to się z niej skorzysta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...