Skocz do zawartości
MickeyMouse

chieftec gps 350eb

Rekomendowane odpowiedzi

Ugh nieźle, nie spodziewałem się tego po tych szefach.

Ale z oc jednak poczekam. i tak się nie spodziewałem, że cokolwiek odblokuję, a tu l3 jednak poszło. 3 miesięczna używka za 225 z wysyłką, to nie oczekiwałem bonusów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hello.

odpowiadajęc na pytanie , to oczywiście że pociągnie.

Ale skoro zacząłeś bawić się w OC to ten zasilacz szybko stanie się za "krótki" , Jeżeli chciałbyś pozostać przy marce Chieftec to poleciłbym CI Chieftec CTG-500-80P A80 Series 500 W - Zasilacze - Chieftec CTG-500-80P A80 Series 500 W od 188.00zł

A jeżeli myślisz o zmianie marki zasilacza to sugerowałbym markowy Be Quiet np. ten be quiet! Pure Power L7 530W 530 W - Zasilacze - be quiet! Pure Power L7 530W 530 W od 228.90zł

Kupując zasilacz nawet większej mocy niż wymaga tego system należy pamiętać że najlepsza sprawność zasilacza osiagana jest przy 50-70% zadeklarowanej jego mocy. A i przy okazji zarówno pierwszy Chieftec , jak i Be quiet pozwalają na późnijszą (bezpieczną) rozbudowę systemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moj zestaw na dzis:

CPU: Phenom II X2 555 @ X4 3.2

MOBO: ASUS 88TD-V EVO USB 3 - GPU na pokladzie

RAM: CORSAIR 2GB

HD:Samsung F3 500GB

DVD: NEC

Monitor:Philips 1280x1024 max 60 Mhz

PSU: Chieftec 350W gps-350EB-101A

 

teraz zastanawiam jaka karte mam kupic zeby nie zmieniac PSU: HD5670 czy moze uda sie cos wiecej???

 

pzdr

mkm27

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...