Skocz do zawartości
ugiugi

Monitor 22-24'' ~1000zł

Rekomendowane odpowiedzi

Witam :)

Dawno mnie nie było na tym forum (ok 2 lata...).

Po tym długim czasie mam do Was, szanownych kolegów, kolejne pytanie z serii 'co kupić'.

Mianowicie... chodzi mi o monitor 22''-24'' aby mieścił się w cenie 1000zł...

Zastosowanie tego monitora najróżniejsze, od filmów, gier po aplikacje biurowe, czasem zabawa w photoshopie...

Na pewno potrzebuję złącza HDMI.

Macie jakieś propozycje? Bo znalazłem w BARDZO fajnej cenie Samsunga SM P2370, lecz zbytnio dużo o nim w internecie nie pisze i nie wiem na co go stać, pozatym raczej odpada, bo nie ma HDMI :(

 

Tak więc:

- 22-24''

- <1000zł

- HDMI

- najlepszy wybór :P

 

Pozdro!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dell 2209WA. Nie ma HDMI, ale jest lepszy od tandety na TN.

 

Poza tym,

Forum nie jest przeznaczone do dyskusji o wyborze: laptopów, myszek i klawiatur, monitorów, tunerów TV itp

Edytowane przez zzizzy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyczytałem, że LG Flatron W2220P jest na identycznej matrycy... czym się różni od Della?

 

EDIT:

Wyczytałem, że LG produkowany w 2010r. ma odrobinę poprawioną matrycę (z 2009r. ma identyczną jak Dell), dodano możliwość większego zejścia z jasnością.

I ten LG ma HDMI...

Tylko z drugiej strony Dell ma fajniejszą gwarancję na wypalone pixele a LG takowej nie ma.

Mam poważny problem, co wybrać :?

Często wypalają się pixele w tych matrycach? Bo gdyby nie ta gwarancja, wybór byłby prosty... LG, a tak to sam nie wiem.

Edytowane przez ugiugi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piksele loteria, wyskoczyć może w Eizo CG za kilka tysięcy i w byle czym za 500 zł. Aż tak często się nie pojawiają, ale zdarzyć się może. Pytanie czy taki mały badziewik będzie Ci przeszkadzał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie nie będzie przeszkadzał, choć zawsze można pod koniec gwarancji wymienić sobie monitor na nową sztukę, jak w czasie tych 3 lat coś się pojawi :) Kurde to w takim razie chyba skłonie się ku LG...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i co wybrałeś ?

 

ja w tej chwili także szukam monitora 22-24" słyszałem dużo dobrego o Delach ale jaki wybrać.

zastosowanie 90% internet, 10% gry , filmy oglądam na projekotrze

zależy mi by jak najmniej bolały oczy od monitora

w tej chwili mam acer V223W i w słoneczny dzień mam na nim odblaski i bolą mnie oczy od tego.

 

na IPS powinno być mniej odblasków prawda?

 

- 22-24''

- do 1000zł

- HDMI - byłoby miło widziane

- najlepiej full hd

- najlepszy wybór :)

Edytowane przez FanEk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

polecam dell 2209wa ekran jest matowy wiec nie bedzie tragedii w sloncu oczy rownierz sie nie mecza

 

no cena dobra i parametry też spoko, tylko 1680 x 1050

a wolałbym full hd, jaki bedzie jego odpowiednik full hd

a może Dell U2311H ?

 

tylko Czas reakcji: 8 ms , ciekawe czy duża różnica w odczucie wzg. 6ms ...

Edytowane przez FanEk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...