Skocz do zawartości
beriam

Wybor pasty

Rekomendowane odpowiedzi

Ja osobiście używam od pewnego czasu Revoltec Thermal Grease DIAMOND i jestem z niej bardzo zadowolony. Nakładanie najprostsze z możliwych, masz pewność że nałożę odpowiednią warstwę, a i temperatury wcale nie różnią się od tych na AS5. Noctua nie lubie, bardzo trudno się ją rozprowadza.

Edytowane przez buziaczek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w temacie Revoltec czytałem wiele nie pochlebnych opinii, fakt bardzo dobrze się nakłada, ale później to już bywa rożnie ;/

czy możne ktoś bawił się Sunbeam Tuniq TX-3 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie chodził e8400 około 4 miesięcy jak nie więcej na revoltecu i bloku MNP Poseidon. Nie doświadczyłem żadnych niepożądanych efektów. Możesz przybliżyć jakie to opinie o niej krążą ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie chodził e8400 około 4 miesięcy jak nie więcej na revoltecu i bloku MNP Poseidon. Nie doświadczyłem żadnych niepożądanych efektów. Możesz przybliżyć jakie to opinie o niej krążą ?

 

 

ze podobnie jak zalman ma tendencje do powiedzmy podziału składników, czy jakoś tak było ...

jeśli się mylę to bardzo dobrze, ponieważ chce przesmarować, all podzespołów, a pędzelkiem będzie o wiele szybciej i dokładniej niż karta itp.

rozumiem ze chodzi dokładnie o Revoltec Thermal Grease DIAMOND

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Sorry że odkopuje, ale nie widze odpowiedniego tematu, przynajmniej nowszego.

 

 

Czy pasty mają jakiś termin ważności? A prędzej nie czy tylko jaki? Mam Arctic Cooling MX-2, ale ma już kilka lat i nie wiem czy jeszcze oferuje pełnie możliwości. Na stronie producenta niby jest informacja o 6-letniej gwarancji, ale nie wiem czy to to samo co termin ważności.

 

Gdybym miał kupować nową to pewnie Diamond 7, ale jeśli MX-2 miała by być dalej dobra to nie widze sensu dla 3-4 stopni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...