Skocz do zawartości
Gladiator82

Punkty w 3d Mark Mam dobry wynik?

Rekomendowane odpowiedzi

mnie zastanawia jedna sprawa w 3demarku jest cos takiego jak online results browswer czy cos takiego jest to po to zeby porownac wynik swojej karty z innim wynikami wyslanymi na strone mad oniona...miedzy innymi mozna by tam zajzec i zobaczyc czy faktycznie jest dobrze zamiast poisac takie glupie posty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mnie zastanawia jedna sprawa w 3demarku jest cos takiego jak online results browswer czy cos takiego jest to po to zeby porownac wynik swojej karty z innim wynikami wyslanymi na strone mad oniona...miedzy innymi mozna by tam zajzec i zobaczyc czy faktycznie jest dobrze zamiast poisac takie glupie posty

tak jest ale nie dziala zbyd dobrze ..a jesli dobrze to znaczy ze mam jeden z najlepszych wynikow na r9000 no pro czegmu sie dziwei dosc mocno ...a tak do tematu to na ten config jest cienko ja wiecej ze zwyklego radka jak w podpisie na duroni 1160 wyciagalem .dla mnie slaby

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli jednym słowem mam słaby wynik na tym sprzęcie. 

Czy można ten wynik poprawić nic nie wymieniając?

Yyyy :roll: Podkrecić :roll: .Hhe no jasne 8) .Chopie podkręcaj bo załoze sie ze masz nic nie podkrecone.Wyciskaj ile :twisted: :twisted: wleczie z radka bo z tego antka wiele nie wycisniesz (jeśli wogule cos wycisniesz zalezy jakiego masz coolerka i temp na procku :? )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli jednym słowem mam słaby wynik na tym sprzęcie. 

Czy można ten wynik poprawić nic nie wymieniając?

sciagasz magiczny program zwany "rivatuner" tam troche sie pobaw..., potem pokombinuj w biose, a jak nie kcesz tam merdac to zainstaluj sobie z plyty gigabyta ze sterami Easy Tune i tam sproboj cos zrobic z nieszczesnym procem, ale tego nie polecam za bardzo ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

..no to ja mam takze pytanie..moze lamerskie, ale co mi tam.. :) czy punkty uzyskane w 3dMarku2k1SE powinno sie podawac po tescie przy rozdz.800x600 czy 1024x768 ? u mnie przy pierwszym mam ok.11500 a przy drugim ok 9600 ...ktory wy podajecie :) ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...