Skocz do zawartości
zibra

porzadna klawiatura bezprzewodowa

Rekomendowane odpowiedzi

witam

posiadam zestaw logitecha: myszke mx1100 i klawiature pro2800 bodajze. o ile myszka jest super to klawiatura nagle zmarla. mysle wiec nad nowa bezprzewodowa. ktora wedlug was by;aby lepsza?:

 

Logitech diNovo w perfekcyjnym stanie (1152113614) - Aukcje internetowe Allegro

MICROSOFT WIRELESS 6000 KLAWIATURA + MYSZKA (1155230421) - Aukcje internetowe Allegro

 

czy podlaczajac klawiature microsoftu z myszka logitecha, ktora mam obecnie nie bedzie zadnych problemow, konfliktow itp?

czy bedzie mozna odsprzedac myszke wchodzaca w sklad zestawu?

zalezy mi tylko i wylacznie na klawiaturze - slidnej cichej z klawiszami multi i te 2 sa faworytami. moze ktos uzywal i sie wypowie na ich temat.

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tez ostatnio szukam dobrej klawiatury do pisania. Przewodowej czy nie jeszcze nie wiem. Na chwile obecna w oko wpadla mi ta - Logitech diNovo Edge .::. Sklep internetowy 3Kropki.pl 488.00 zł cena Interesowales sie nia moze? W sumie tylko troche cena zabija.

Edytowane przez sector

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

calkiem przypadkowo natknalem sie na klawiatury enermaxa. ktos mial z nimi stycznosc? bardzo interesujace i odpowiadajace mi wizualnie sa te modele:

 

 

 

pierwsza bardzo fajna cienka, minimalistyczna. druga grubsza ale prawdziwy kombajn multimedialny z wbudowana myszka. jakies opinie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kolega ma ta druga od enermaxa i jego opinia jest taka : materialy sa dobrej jakosci nie ma sie do czego przyczepic ale klawisze sie zacinaja .

 

ma ktos moze ten model Logitech diNovo Edge mozna prosic o jakies opinie bo strasznie sie na nia napalilem bardzo lubie produkty tej marki bo jeszcze mnie nigdy nie zawiodly

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w jakim sensie sie zacinaja? moze ma jakis wadliwy egzemplarz? im wiecej o niej czytam tym wiecej samych pochlebnyhc opini o niej slysze. acrylux ma tylko 1 recenzje bardzo entuzjastyczna. bardzo mi sie podobaja te klawiatury,

jesli chodzi o dinovo edge to jest mnostwo opini w necie. na allegro gosc sprzedaje uzywke za 250 zl i jakbym mial kupowac w ciemno to pewnie wzialbym ja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...