Skocz do zawartości
Enjama

Opinie o Netgear DGN2000

Rekomendowane odpowiedzi

Może ktoś ma Netgear DGN 2000 jest w euro rtv za 249 zl dlatego miałbym go już dziś i nie musiał zamawiać.

Może ktoś napisać jak z zasiegiem u niego ? gorzej będzie jak w Tp-link TD-W6980N ? Ten tp-link obejmował cały dom i jakieś 15 metrów poza ;)

Interesują mnie jeszcze prędkości po lan>wifi i wifi>wifi w standardzie N może mi ktoś napisać jakie są ?

Na tp-linku z lan na wifi miałem 7.5Mb/s więc super ... jak jest tutaj ?

Sorki że post pod postem ale chciałem dziś kupić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak w Tp-link TD-W6980N

 

A nie masz przypadkiem - TD-8960N ? Z zasięgiem nie będzie gorzej niż w TP-Linku... Jedyna wada to stałe anteny, a plus; to możliwość zmiany softu na DGTeam...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TP-linka miałem z przerwami na wymiany a dziś go oddałem już do sklepu i własnie pytam o DGN2000 bo nie widzę sensownej konkurencji dla niego.

Tp-link zasieg miał lepszy od Wag200 poza domem miałem sygnał na jakies 15-20 metrów miazga :D tylko te klopoty z wifi ....

Jest jeszcze alternatywa w D-Link DSL-2740B

D-Link DSL-2740B Router WiFi Modem ADSL 300Mbps (1152997545) - Aukcje internetowe Allegro

ale róznie mówią o dlinkach ... ponoć ten model z 3 antenkami jest bardzo udany ? prawda?

 

DGN2000 o tyle jest na 1 miejscu bo mozna kupić u mnie na miejscu w euro rtv nie trzeba czekac z neta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po względem zasięgu to D-Link ma lepszy niż Netgear i TP-Link... Antenki można zawsze wymienić więc kolejny plus... Co do kultury pracy, to zdarzały się problemy ze stabilnością, ale zwykle restarty routera wystarczały...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...