Skocz do zawartości
Mutos

Uwaga na niesolidne sklepy internetowe!!

Rekomendowane odpowiedzi

Chce Wam wszystkim powiedzieć, że sklep 4MAX jest z lekka niesolidny. Towar zamówiony ponad 2 tygodnie temu nie doszedł. Po telefonie nr.1 wiadomo było, że ten towar bedzie za kilka dni u nich. Po telefonie nr.2 wiadomo było, że niewiadomo, kiedy to w ogóle do nich przyjdzie.

 

Tylko po jaką cholerę ten towar cały czas jest jako dostępny????????????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chce Wam wszystkim powiedzieć, że sklep 4MAX jest z lekka niesolidny. Towar zamówiony ponad 2 tygodnie temu nie doszedł. Po telefonie nr.1 wiadomo było, że ten towar bedzie za kilka dni u nich. Po telefonie nr.2 wiadomo było, że niewiadomo, kiedy to w ogóle do nich przyjdzie.

 

Tylko po jaką cholerę ten towar cały czas jest jako dostępny????????????

A zaplaciles z góry? :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja ma wrecz przeciwne zdanie na temat 4max.Na zamowiony towar czekalem 3 dni,wszystko bylo ladnie zapakowane i na czas!!!!A tak poza tym to jestt to chyba jeden z lepiej wyposazonych sklepow overlockerskich w Polsze!!!! :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwszą moją przesyłke 4MAX zrealizowało w 3 dni (było to rok, albo więcej czasu temu) ale od przeszło miesiąca czekam na paczkę, wysłałem 2 maile na które dostałem odpowiedź, że w przeciągu trzech dni roboczych otrzymam przesyłke i nic :( Już mam dość czekania, bo na cholere mi wszystkie duperelki które zamówiłem skoro wyjeżdżam na wakacje i nie będę miał nawet czasu ich zamontować ?? Wniosek jeden - !!!! NIE KUPOWAĆ w 4MAX !!!!

ps. teraz sprawdze sklep w TWEAK'u.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja ma wrecz przeciwne zdanie na temat 4max.Na zamowiony towar  czekalem 3 dni,wszystko bylo ladnie zapakowane i na czas!!!!A tak poza tym to jestt to chyba jeden z lepiej wyposazonych sklepow overlockerskich w Polsze!!!! :D

a kiedy zamawiałeś ?? Wyposażenie mają dobre, ale co z tego skoro nie można tego kupić........ (czeka się tak długo, że wychodzą np. nowe modele coolerów)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście niemam do nich zastrzeżeń ponieważ wszystko było na czas i wporzo :D , ale rzeczwiście trzeba <span style='color: red;'>ORT: wziąść</span> pod uwagę fakt że towar w 4MAX jest na tyle nietypowy iż nie zawsze dostępny.

Ja podziwiam kogoś kto chce dotrzeć do naszych nietypowych gustów tak jak oni :D, chociaż zawsze znajdą się osoby którym niedopowiada ich działanie.

 

Pozdr,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm spotakło mnie miłe zaskoczenie.

Dostałem maila z 4MAX-a z wyjaśnieniem tej sytuacji. Sądze, że to dobre, że się tym zainteresowali, bo to powoduje, że widać ich zainteresowanie klientem. Patrząc na Wasze posty niestety nie ma zgodności w ocenie tego sklepu.

Mam nadzieje, że te błędy zostaną naprawione i wszystko będzie OK.

 

A co do wypowiedzi Holmana to to, że kurier nie mógł trafić to nie jest już ich wina, więc bądźmy sprawiedliwi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zamawiajac 2 wentylatory i coppershima zazyczylem sobie osobnych faktur na obie czesci. Jakiez bylo moje zdziwienie, kiedy przyszla paczka z dwoma fakturami i...samym cs'em. W rozmowie telefonicznej zasugerowano, ze osoba pakujaca uznala druga fakture za kopie pierwszej i wyslala tylko shima. Po mojej "interwencji" wentylatory dotarly w ciagu 3 dni (przesylka na koszt 4MAX).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moze firma sie poprostu rozrasta i ma problemy z nadazaniam realizowania zamowien ?

W 4MAXie, dlatego czasem brakuje roznych rzeczy, poniewaz :

jezeli maja od jednego producenta rozny asortyment, i czegos z niego braknie (np radiatorow) to oni czekaja az skonczy im sie zapas reszty od tego producenta.

Dopiero wtedy zamawiaja - sciagaja nastepne zamowienie (kompleksowo)

Gadalem ostatnio z "Bodziem" z Maxa, i tak mnie poinformowal.

Ponoc nie oplaci im sie sciagac np z Tajwanu, samych tylko radiatorow, jezeli maja jeszcze na "magazynie" coolery i inny sprzet tej firmy.

To malenka firemka, dlatego tak to chyba wyglada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zamawiałem różne rzeczy w 4MAX'ie już kilka razy i zawsze wszystko przychodziło w terminie. Zawartość paczek zawsze była dobrze zabezpieczona i co najważniejsze zgadzała się z zamówieniem. Ostatni raz zamawiałem u nich towar jakieś trzy miesiące temu także nie wiem jak wyglada sytuacja obecnie ale jak wynika z waszych postów, jakość usług w 4MAX jest niepokojąca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja niedawno zamawiałem u nich CS i arctic silver3 i nie było namniejszych problemów.Poczka dotarła do mnie po 6 dniach.Może to niezbyt krótko ale paczka dotarła doskonale zabezpieczona i wszystko co zawierała to było to co zamawiałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W 4MAXie, dlatego czasem brakuje roznych rzeczy, poniewaz :

jezeli maja od jednego producenta rozny asortyment, i czegos z niego braknie (np radiatorow) to oni czekaja az skonczy im sie zapas reszty od tego producenta.

Czyli robią jak większość firm, które ciągną towar bezpośrednio od producenta - ale jak widzę nie rozumiesz tego :P proponuję otworzyć firmę i robić NIE tak jak inni - długo nie pociągniesz.

 

Dopiero wtedy zamawiaja - sciagaja nastepne zamowienie (kompleksowo)

Gadalem ostatnio z "Bodziem" z Maxa, i tak mnie poinformowal.

Ponoc nie oplaci im sie sciagac np z Tajwanu, samych tylko radiatorow, jezeli maja jeszcze na "magazynie" coolery i inny sprzet tej firmy.

To malenka firemka, dlatego tak to chyba wyglada.

Masz chociaz pojecie ile kosztuje transport z Tajwanu i opłaty przy wwozie towaru do Polski? Chyba że chcesz płacić drożej za radiatorki :)

BTW: a co mają kupić 10 tys sztuk radiatorków i sprzedawać je przez pół roku? nikogo nie stać na takie stockowanie towaru.... ehhh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

.nie polecam sklepu na www.frazpc.pl. Te s<span style="color:red;">[ciach!]</span>ysyny( nie ze sklepu), powinni wpieprz dostać za to, co oni piszą o mnie. Jesteście na mojej liście do odstrzału :twisted: :twisted: A czemu sklepu nie polecam? P0 2 tygodniach doszła paczka( a nie po 2 dniach- po 3 telefonach), a Kyro2 co mam jest zrąbane( obraz drży i ogólnie syf z tą jakością obrazu :x ) NIE POLECAM KUPOWANIA U TYCH DZIADÓW!!!!! :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

4max raz jest solidny raz nie do niedawna zawsze wszystko było ok potem była wpadka ale dotałem bonusa w zamian :) a potem zamawiałem 2 razy i było ok ale kurier był Stolica a Servisco to prawde mówiąc ma klientów gdzieś i przysyłają kiedy im się podoba :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę zwlekałem z odpisaniem na ten temat bo chciałem dać szansę 4max-owi ale [gluteus maximus] z tego. Zamówiłem u nich parę rzeczy min. klej termoprzewodzący . Nie powiedzieli ,że nie ma na magazynie i siedzieli cicho, dopiero po interwencjach telefonicznych przyznali się do tego i powiedzieli , że we wtorek będzie innej firmy( to już trwało tydzień) . OK wziałem drugiej firmy. We czwartek dzwonie aby się upewnić czy na pewno wysłali. Odpowiedź brzmi : ponieważ nie mają faktu wysłania w potwierdzeniach nadania to prawdopodobnie wysłali dzisiaj. Poprzednią paczkę zgubiła poczta. Reasumując czekam od trzech tygodni i nie mam towaru, po drugie koszt rozmów międzymiastowych zniwelował jakikolwiek zysk z kupna u nich. Jeżeli się wychodzi na rynek ogólnokrajowy to trzeba być do tego przygotowanym logistycznie. Jest to po prostu mała firemka z dużymi ambicjami. Ogólnie oceniam ich negatywnie , bo nie może być takiej sytuacji, że zamawiam towar i nie wiem czy w wogóle go dostanę a jeżeli tak to kiedy ( za 2 tygodnie , za miesiąc). :cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę zwlekałem z odpisaniem na ten temat  bo chciałem dać szansę 4max-owi ale [gluteus maximus] z tego.  Zamówiłem u nich parę rzeczy min. klej termoprzewodzący . Nie powiedzieli ,że nie ma na magazynie i siedzieli cicho, dopiero po interwencjach telefonicznych przyznali się do tego i powiedzieli , że we wtorek będzie innej firmy( to już trwało tydzień) . OK wziałem drugiej firmy. We czwartek dzwonie aby się upewnić czy na pewno wysłali. Odpowiedź brzmi : ponieważ nie mają faktu wysłania w potwierdzeniach nadania to prawdopodobnie wysłali  dzisiaj.  Poprzednią paczkę zgubiła poczta. Reasumując czekam od trzech tygodni i nie mam towaru, po drugie koszt rozmów międzymiastowych zniwelował jakikolwiek zysk  z kupna u nich.  Jeżeli się wychodzi na rynek ogólnokrajowy to trzeba być do tego przygotowanym logistycznie. Jest to po prostu mała firemka z dużymi ambicjami. Ogólnie oceniam ich negatywnie , bo nie może być takiej sytuacji, że zamawiam towar i nie wiem czy w wogóle go dostanę a jeżeli tak to kiedy ( za 2 tygodnie , za miesiąc).  :cry:

ja mialem bardzo podobne akcje..., ale teraz zamowilem cos malego , wzialem przesylke poczta, zobaczymy jak to bedzie..., jedno jest pewne - brakuje im profesjonalizmu czasami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

.nie polecam sklepu na www.frazpc.pl. Te s<span style="color:red;">[ciach!]</span>ysyny( nie ze sklepu), powinni wpieprz dostać za to, co oni piszą o mnie. Jesteście na mojej liście do odstrzału :twisted:  :twisted:  A czemu sklepu nie polecam? P0 2 tygodniach doszła paczka( a nie po 2 dniach- po 3 telefonach), a Kyro2 co mam jest zrąbane( obraz drży i ogólnie syf z tą jakością obrazu :x ) NIE POLECAM KUPOWANIA U TYCH DZIADÓW!!!!! :twisted:

Slayer, nie ładnie tak pisać nie do końca potwierdzonych rzeczy. Sklepem na www.frazpc.pl zarządza od 1,5 miesiaca Sirius.pl , czyli jest to to samo co na www.sirius.pl !! Jako admin tego sklepu sprawdzilem wszystkie zamowienia na Kyro II i wszystkie wyszly w przeciagu 1-2 dni !! Wiec cala antyreklama dotyczy prawdopodobnie poprzedniego wlasciciela sklepu na Frazirze, czyli firmy Comnet, aktualnie pod adresem www.kuppc.pl ... Licze w tym miejscu przynajmniej na kilka słow wyjaśnien, bo ja sobie, ani tymbardziej Sirius.pl nie mam nic do zarzucienia.

 

Pozdrawiam !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

W 4MAXie, dlatego czasem brakuje roznych rzeczy, poniewaz :

jezeli maja od jednego producenta rozny asortyment, i czegos z niego braknie (np radiatorow) to oni czekaja az skonczy im sie zapas reszty od tego producenta.

Czyli robią jak większość firm, które ciągną towar bezpośrednio od producenta - ale jak widzę nie rozumiesz tego :P proponuję otworzyć firmę i robić NIE tak jak inni - długo nie pociągniesz.

 

Dopiero wtedy zamawiaja - sciagaja nastepne zamowienie (kompleksowo)

Gadalem ostatnio z "Bodziem" z Maxa, i tak mnie poinformowal.

Ponoc nie oplaci im sie sciagac np z Tajwanu, samych tylko radiatorow, jezeli maja jeszcze na "magazynie" coolery i inny sprzet tej firmy.

To malenka firemka, dlatego tak to chyba wyglada.

Masz chociaz pojecie ile kosztuje transport z Tajwanu i opłaty przy wwozie towaru do Polski? Chyba że chcesz płacić drożej za radiatorki :)

BTW: a co mają kupić 10 tys sztuk radiatorków i sprzedawać je przez pół roku? nikogo nie stać na takie stockowanie towaru.... ehhh

Mka11

Ja nie narzekam na 4MAXa !

Poprostu pisze co mi gostek ze sklepu powiedzial, i wcale sie nie dziwie ze tak jest z tym sciaganiem towaru, nic takiego nie powiedzialem.

A ze to mala firemka to fakt, wiem bo bylem u nich, wieksza moze bylo by stac na stock wiekszej ilosci ?

Ale i tak lepiej wczesniej zadzwonic i sie upewnic co faktycznie maja na "stanie"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

W 4MAXie, dlatego czasem brakuje roznych rzeczy, poniewaz :

jezeli maja od jednego producenta rozny asortyment, i czegos z niego braknie (np radiatorow) to oni czekaja az skonczy im sie zapas reszty od tego producenta.

Czyli robią jak większość firm, które ciągną towar bezpośrednio od producenta - ale jak widzę nie rozumiesz tego :P proponuję otworzyć firmę i robić NIE tak jak inni - długo nie pociągniesz.

 

Dopiero wtedy zamawiaja - sciagaja nastepne zamowienie (kompleksowo)

Gadalem ostatnio z "Bodziem" z Maxa, i tak mnie poinformowal.

Ponoc nie oplaci im sie sciagac np z Tajwanu, samych tylko radiatorow, jezeli maja jeszcze na "magazynie" coolery i inny sprzet tej firmy.

To malenka firemka, dlatego tak to chyba wyglada.

Masz chociaz pojecie ile kosztuje transport z Tajwanu i opłaty przy wwozie towaru do Polski? Chyba że chcesz płacić drożej za radiatorki :)

BTW: a co mają kupić 10 tys sztuk radiatorków i sprzedawać je przez pół roku? nikogo nie stać na takie stockowanie towaru.... ehhh

Mka11

Ja nie narzekam na 4MAXa !

Poprostu pisze co mi gostek ze sklepu powiedzial, i wcale sie nie dziwie ze tak jest z tym sciaganiem towaru, nic takiego nie powiedzialem.

A ze to mala firemka to fakt, wiem bo bylem u nich, wieksza moze bylo by stac na stock wiekszej ilosci ?

Ale i tak lepiej wczesniej zadzwonic i sie upewnic co faktycznie maja na "stanie"

Zgadzam sie z tobą. Oni mają na stronie przy towarze takie "lampki". Jak sie świeci zielona, to znaczy , że towar jest a jak czerwona - to niema. Tylko czemu nie ma towaru oznaczonego jako "dostępny"??? To mnie właśnie dziwi i dla tego to w ogóle zacząłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za ostrzeżenie właśnie miałem w tym tygodniu wysłać im zamówienie ale po tym wszystkim co tu teraz przeczytałem rezygnuje.dzięki pozdrawiam

To nie zamawiaj ! ale to twoja strata ! bo maja sporo fajnego towaru ! a latanie i szukanie po gieldzie i sklepach jest strata czasu ! A wam wszystkim gdzie sie tak spieszy ?? Bez przesady !

I takie posty mozna formulowac pod adresem kazdego sklepu internetowego !

Oto przyklady !

Empik: Zamowilem 2 plytki po 2 tyg dostalem maila ze dostane 1 bo tamta sie skonczyla jak zamawialem to jeszcze byla ! paczke dostalem po kolejnych 2 tyg

Vivid.pl zamowilem juz 6plyt za kazdym razem po dwie ! przychodzily roznie

raz w 4dni dwa razy po 10 jakos tak ! a firma jest z warszay !

 

Wiec 4max wcale na tym tle zle nie wypada a wpadki sie zdazaja kazdemu !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, takie jest życie, nie ma się co gorączkować i spieszyć, dzień czy dwa was i tak nie zbawi, więcej luzu panowie, to przecież zazwyczaj tylko dodatki do sprzętu.. :wink: :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...