Skocz do zawartości
limarus

Spowolniona praca komputera i zacinający się internet

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Od jakiegoś czasu zauważyłem, iż komputer robi sobie zastoje kilkusekundowe w pracy np. włączając Opere czy inny program, ogólnie komputer zwolnił bez widocznej przyczyny. Zdążyłem natomiast zaobserwować, że znaczącą role może odgrywać tu Kaspersky(KIS) w większości przypadków gdy komputer muli i włączę menadżera to okazuje się że KIS pochłania 3/4 jak nie 100% procesora.

 

Innym problemem który mam, lecz niekoniecznie jest związany z tym(problemem i działem), jest zawieszający się internet. Użytkuje sobie internet normalnie aż nagle strona się nie ładuje a komunikator za chwilkę restartuje. Podobnie jest gdy oglądam film online(po prostu przestaje się ładować) a jedyną inną rzeczą korzystającą z internetu jest aktualizacja KIS. Dla mnie jako dla osoby nieznającej się, wygląda to na to że internet po prostu nie wyrabia, ma za dużo zadań(tak jakbym kazał mu za dużo naraz) aż w końcu się resetuje.

 

Tutaj logi:

OTL Wklejka #369298 | Wklej.org

GMER Wklejka #368890 | Wklej.org

 

Sprzęt:

Procesor: AMD Athlon 64 3500+ 2,2 GHz

Ram : 2 GB

Grafika: NVIDIA GeForce 9600 GSO

System: Windows 7

Zasilacz: Seasonic SS-401HT Active PFC F3

 

Pozdrawiam i dziękuje za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zainstalowałem Avire + PC Tools Firewall Plus.

 

Na razie widzę poprawę. Mam nadzieje ze stałą nie chwilową.

Czy wszystkie problemy się rozwiązały póki co nie wiem, dam znać.

 

Dzięki za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...