Skocz do zawartości
logray

nowa obudowa full tower (bez zasilacza)

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Powoli się zabieram do myślenia o update komputera. Na pierwszy ogień postanowiłem wybrać obudowę. Aktualnie posiadam Thermaltake Tsunami (czarną bez okna) 495x210x478 mm. Najchętniej kupiłbym coś podobnego, ale o wiele głębszego. Założenie jest takie, że ma się zmieścić dowolna karta graficzna i zostać przynajmniej kilka centymetrów zapasu. Taki zapas na update za 2 czy 4 lata :) Komputer stoi w takim miejscu, że wentyle po bokach odpadają. Obudowa może być trochę wyższa, ale big tower odpada. Takie wymagania jak łatwość montażu, wyjścia usb w górnej przedniej części obudowy itp. to oczywiście standard. Zależy mi na obudowie wykonanej z jak najmniejszej ilości plastiku. Z ceną mogę poszaleć.

 

Dla uproszczenia dam link do czegoś co mi się podoba:

/// OBUDOWA ZALMAN GS1000 HOT SWAP - TITANIUM (1161430880) - Aukcje internetowe Allegro

Lian Li PC-V1110B też jest fajny.

 

Są jakieś podobne obudowy z wyjściami USB 3.0?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mało nie dostałem udaru jak to przeczytałem :lol2: :blink:

 

Całość ma sobie radzić z grami w 1920 i z obróbką avchd. Jak zacznę się nad tym zastanawiać na raz to wyjdzie mi cena z kosmosu, dlatego wolę o tym teraz nie myśleć.

 

Coolermaster ATCS 840

 

Tak wiem, BIG Tower ale moze ci sie spodoba :wink:

 

Spodobała mi się. To nie jest „pełny” big Tower (tylko 580mm) więc mi się zmieści. Pozostanie kilka centymetrów zapasu. Dzięki. Edytowane przez logray

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...