Skocz do zawartości
toms83

Google "Grafika" nowy układ.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Po pierwsze, totalnie nie wiem w jakim wątku to zamieścić. Szukałem czegoś do czego szłoby to podpiąć ale nic nie znalazłem. Jak co, to proszę o przeniesienie.

 

W czym problem. Jak zapewne wiele osób zauważyło, Google udostępniło nową wyszukiwarkę obrazków ( zakładka "grafika" ). Rezultatem wyszukiwań są w tej chwili tylko obrazki, brak adresów stron i innych informacji. Dopiero po najechaniu myszką na obraz, ukazują się szczegółowe dane i dopiero w tym momencie mogę otworzyć w nowym oknie.

 

Nie będę rozwodził się nad atrakcyjnością nowego układu, mi on całkowicie nie pasuje. Nie na widzę, jak ktoś na siłę próbuje mnie uszczęśliwiać, w dodatku totalnie beznadziejnie się manewruje w wynikach. Jest opcja do zmiany na standardową wyszukiwarkę, tylko że ona działa do aktualnych wyników! Każde nowe włączenie zakładki "grafika" daje wyniki w tym badziewnym układzie.

 

Idzie to jakoś ustawić na stałe, gdzie, jak? Szukałem i nic nie znalazłem. Poratujcie koledzy bo ja już mam dosyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość ZlyUser

OO, google kopiuje od microsoftu. W koncu wyniki wyglądają jak trzeba, wiecej wyników i bez zbędnych informacji na stronie głównej...

 

 

W firefoksie są 2 sposoby, wyłączyc javascript dla strony wyszukiwania obrazów(np noscript) lub uzyc skryptów(Greasemonkey + odpowiedni skrypt) do automatycznego dodania "&sout=1" do linków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Opera mnie nie bardzo urządza bo korzystam z niej raczej sporadycznie. FF jako podstawowa przeglądarka.

 

@ ZlyUser

Czyli samo google nie udostępnia jakiejś opcji żeby startowało z automatu po staremu tylko trzeba kombinować? Wprowadzają jakieś opcje i wymuszają na użytkownikach adaptację do nowych rozwiązań, niekoniecznie pasujących. :angry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...