Skocz do zawartości
wysokocukrowy

Najlepsze RPG na starszy sprzęt

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym zagrać w porządną RPG na dość wiekowym sprzęcie, choć z - w miarę - nową kartą graficzną:

Pentium 4 1.6 GHz, 512MB RAM, Radeon HD2600.

 

Jak do tej pory gram sobie w Neverwinter Nights i chodzi bez najmniejszych przycięć.

Przeglądając strony o grach, natrafiłem na

  • Star Wars: Knights of the Old Republic (1 i 2)
  • Fable: The Lost Chapters

Obie po reckach wydają się ciekawe i prędzej czy później wylądują u mnie.

Pytanie brzmi: jakie znacie inne warte uwagi gry RPG, które zadziałają płynnie na podanym sprzęcie i będą obsługiwały szerokie (16:10) rozdzielczości?

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NIeee to nie jest RPG. To styl grania w RPG :P. To tak jak z kwadratem, który jest prostokątem, a prostokąt nie jest kwadratem. Diablo ma jedynie kilka elementów z RPG, a mianowicie doświadczenie, rozwój postaci, pare questów (ktorych jak na standardy RPG jest straszliwie mało) oraz przedmioty. To i tak nie zmienia faktu, że gra jest świetna ;].

 

Odnośnie tematu->> Polecam Baldura, Tormenta, Arcanum, Fallouty. Sporo tego jest i warto zagrać w te perełki z dawnych lat.

Edytowane przez OCM4n14k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja polecam Avernum 5 :) gralem ponad 70h i jeszcze mi kawalek zostalo, swietna fabula, grafika oldschool no i turnbased :) ale naprawde wciaga . dawno juz zadna gra mnie tak nie wciagnela . niezle questy duza swoboda podrozowania .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...