Skocz do zawartości
yodacki

ERA - Internet stacjonarny 20 mb

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

czy korzysta ktoś z Was z internetu stacjonarnego oferowanego przez Erę na łączach TP ?
Dotąd zastanawiałem się nad Netią 20mb i TP 20mb, ale Era daje mi zniżkę za to że jestem ich abonentem.
Wiem, że cena to nie wszystko, dlatego proszę o info dotyczące jakości połączeń.
http://haker.nie-spamuj.eu/sieci.html
Pozdrawiam
Jacek

Edytowane przez yodacki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podpinam sie do tematu.

Moze ktos cos wie jak z tym netem od Ery? czy wogole oplaca sie z nimi nawiazywac wspolprace...

cena dosc konkurencyjna... ale jak to z tym netem jest czy nie ma takich problemow jak bywaja z netia?

Moze wiecie bo ja nigdzie na stronie nie znalazlem jaki maja uoload ale cos mi sie wydaje ze bedzie jak w Ornage 512kB/s

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam neta z ery co prawda dużo wolniejszego 2MB/S(szybszego u mnie się niestety nie dało)i mogę powiedzieć tyle że jest stabilniejszy niż neostrada którą miałem poprzednio. Co prawda z oryginalnym modemem zdarzały się ze zawiechy ale z dir-615 chyba przez pół roku zawiesił się ze cztery razy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli dobrze rozumiem jest to klasyczny BSA , czyli wszystko to samo co TP tylko po niższej cenie.

Jak wystąpią problemy , będzie gonitwa kto jest winien TP czy ERA (czyli klasyczne zrzucanie winy).

Mimo że TP nie ma monopolu potrafi umilać w inne sposoby :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również jestem zaintersowany internetem od ery na łączu tp i mam pytanie. Jeśli od ery wziąłbym sam internet no to muszę płacić telekomunie haracz za utrzymanie łącza albo za zawieszenie abonamentu. A jak ma sie sprawa w przypadku gdybym wziął od ery i internet i telefon stacjonarny? Też musiałym płacić ten haracz za utrzymanie łacza?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również jestem zaintersowany internetem od ery na łączu tp i mam pytanie. Jeśli od ery wziąłbym sam internet no to muszę płacić telekomunie haracz za utrzymanie łącza albo za zawieszenie abonamentu. A jak ma sie sprawa w przypadku gdybym wziął od ery i internet i telefon stacjonarny? Też musiałym płacić ten haracz za utrzymanie łacza?

 

Gdybyś zamówił z ery internet + telefon stacjonarny to nie płacisz haraczu (bo masz telefon). Chyba tak to działa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdybyś zamówił z ery internet + telefon stacjonarny to nie płacisz haraczu (bo masz telefon). Chyba tak to działa.

 

Tak dokładnie tak to działa. Dodatkowo telefon jest tańszy niż w tp. W tp było 45zł a w erze(nie na 100% ale raczej na pewno) jest 25zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic nie zmienia jednak faktu ze to kupa

Dajcie sobie tak naprawde spokoj. Era czy TP jeden...

 

 

Tragedii nie ma. Jak wezmę ten telefon stacjonarny w erze (z którego i tak nie będę korzystał) to w sumie za 20 mbit płącę 59 zł z VAT.

 

Wiadomo, że chciałbym mieć takiego neta jak mam w domu czyli ok. 60 mbit za 55 z VAT no ale jak się nie ma co się lubi to się lubi co się ma.

 

Tak swoją drogą, do czego to doszło, że w małym mieście a właściwie miasteczku (ok 17 tys mieszkańców) mam lepszy i tańszy internet niż w dużym mieście (o Krakowie mowa). A to Polska właśnie.

Edytowane przez olafo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...