Skocz do zawartości
Gość merc1993

Tani, przyjemny w słuchaniu i z dużym dyskiem mp4.

Rekomendowane odpowiedzi

Gość merc1993

Witajcie, zacznę od tego, że nie mam za wiele kasy na mp3/4 przez co nie szukam nowego sprzętu... Jakie playery mi polecacie? Dysk ma być 16GB bądź większy... i nie może to być Philips Opus- badziew. Słuchawki to Philips SHP 895.

Znajomy znajomego sprzedaje właśnie Microsoft Zune 30GB w fajnym stanie - fajny to sprzęcik? Co do samej firmy to wręcz ją uwielbiam - Windows, Xbox 360 i tak dalej... Dysk ma spoko.

Zastosowanie - duużo nutek w dobrej jakości tj. mp3 320... Filmy? Raczej nie ale podejrzewam, że będą bo chcę playera z kolorowym wyświetlaczem i takim nie za małym - szukanie piosenek i tak dalej.

W necie jest dosyć mało o tym Zune...

 

PS. Odpowiedzcie mi szybko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mp3 320 to dobra jakość taka se 8O. Weź Sony X1050 - jeden z lepszych dźwiękowo playerów. Albo iPoda touch. Co jak co, ale gra nieźle i piekielnie szybko działa. Jezeli jednak kasy mało, to Zune można przełknąć - na pcl zebrał niezłe noty.

 

I NIE MA CZEGOŚ TAKIEGO JAK ODTWARZACZ MP4! Murwa, ile można ludziom to uświadamiać.

Edytowane przez zzizzy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość merc1993

Oj kurde, plujesz się!!! Potocznie się mówi MP4 na odtwarzacz mp3 z funkcją odtwarzania filmów...

Poza tym... wymyślił już ktoś jak uzywać Zune'a jako dysku przenośnego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Także polecam iPoda, jako szczęśliwy użytkownik. Dość dużo miejsca i spore możliwości (a po jailbreaku jeszcze większe), nawet całkiem znośnie da się na tym przeglądać neta (iBluever po JB pozwala na łączenie się przez komórkę@bt z internetem, oczywiście bez użycia wifi). Większość upchniętej na nim muzyki mam właśnie w MP3 320. Jest w stanie 'zasilić' nawet dość duże słuchawki (głośno grają), co nieczęsto zdarza się przy różnych małych pierdółkach typu Creative Zen Stone Plus, ale i także przy większych urządzeniach. Jak dla mnie największą wadą jest iTunes, ale... co kto lubi 8O

Celuj w używanego Toucha (co najmniej 2G, 8GB to może być trochę mało, szukaj 16 w dobrej cenie).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym brał Sandisk Sansa Fuze. 8GB wbudowanej pamięci + slot na karty pamięci MicroSD.

Możesz do niego wgrać fw pt. Rockbox - dochodzi obsługa wszystkich formatów audio, możesz zmieniać motywy graficzne i jeszcze ze sto innych funkcji, ustawień itp.

Producent podaje, że bateria trzyma nawet okrągłą dobę, u mnie około 14h.

Ogólnie polecam.

 

PS.

Do tych słuchawek chyba powinieneś dokupić przenośny wzmak (np. FiiO są dobre i niedrogie) - bez niego się marnują.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość merc1993

Kupiłem już Zune 30GB za 180zł z przesyłką... Tak się zastanwaiam nad tym wzmacniaczem bo przed chwilą przejrzałem na oczy... No bo przecież np FiiO E5 to mała sprawa...

No więc teraz tak: Zune 30GB + Philips SHP 895 + jaki MAŁY wzmacniacz? Możliwe jak najtańszy no i dobry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...