Skocz do zawartości
orlontko

Kumpel rozwalił matrycę swojej Toshiby

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Tak jak w temacie kumpel rozwalił matryce (przy przenoszeniu) swojego lapa

Na szczęście jest rozlana część w prawym dolnym rogu ekranu

 

 

pytanie wie ktoś gdzie dostać taka matrycę ? od razu mówię na serwis Toshiby dzwoniłem ale chcą 1500zł co trochę nie napawa optymizmem mojego kolegi więc pytanie jak wyżej wie ktoś gdzie taką matrycę kupić ?

 

Czekam na odp

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jeszcze prościej wydłubać resztki matrycy i zobaczyć co zaś za model. poszukać na aledrogo. wziąć śrubokręt i nie nerwowo we własnym zakresie wymienić badziew. Powinno wyjść ze 300 zeta (może z lekka więcej zależy od konkretnego modelu), tak myślę, a resztę na zupkę chmielową wydać. a po instrukcje rozbebeszania zapytac google. Jest ich tam pełno i ze zdjeciami więc ryzyko uszkodzenia plastiku/ inwertera albo innych cudów małe. Jesteście z Polski kombinujcie :D

 

 

obstrukcje http://www.eserviceinfo.com/index.php?what=search2&searchstring=Toshiba+Satellite+Pro+4290

lub lepiej tu http://www.irisvista.com/tech/

Edytowane przez dzemik
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie Dziękować bardzo faktycznie są matryce od 3-5 razy taniej niż nie moralna propozycja ;-) serwisu Toshiby tylko jeszcze muszę się dopytać czy faktycznie jest ten sam panel do A350D i A350 (bo na aukcjach nie ma samego a350) ale to już małe piwo ;-)

dziękować jeszcze za stronki ;-) natrafiłem na temacik jak wyciągnąć matrycę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...