Skocz do zawartości
killua

czy ktos moze wie czy mozna 3d vision gdzies zobaczyc w krakowie jak to dziala ?

Rekomendowane odpowiedzi

jak w temacie , zastanawiam sie nad tym ale chcialbym najpierw zobaczyc to na zywo. czy jakis sklep ma moze jakis komplecik do prezentacji ? ciekaw jestem jak to w grach wyglada i moze bylbym i kupil ale chcialbym przetestowac :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a czy jakas mila i uczynna dusza z krakowa badz okolic nie zakupila moze okularow i monitora i pozwolila by sie odwiedzic zaufanemu forumowiczowi z dlugim stazem i dobrymi referencjami w celach potestowania na zywo ;) zal mi wydawac 2500zl na cos co nie mam pojecia jak dziala i czy warto a jak sie samemu nie zobaczy to sie nie dowie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czemu 2 tyś ?

 

okulary 500 monitor max 1500

 

gry wyglądają super szczególnie just cause 2, batman, gta 4, bad company 2,mafia 1 i 2 (stare gry fajnie wygladają)

 

metro juz mniej fajnie

 

poszukaj acera 3d i niech ci puszczą demo lub asusa w sklepie z laptopami

 

słowami nie da sie opisac efektu 3d

Edytowane przez silverato

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem mega sceptykiem 3d...szczególnie do TV....do czasu aż zobaczylem to na zywca:)

Teraz czekam na promocje bez VATU w MM i kupuje PS50C7000.

Naprawde potrafi 3d wgnieść w fotel... ale czasem nie wygląda zbyt fajnie.

Fakt jest jeden, przyszłość należy do 3d:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem mega sceptykiem 3d...szczególnie do TV....do czasu aż zobaczylem to na zywca:)

Teraz czekam na promocje bez VATU w MM i kupuje PS50C7000.

Naprawde potrafi 3d wgnieść w fotel... ale czasem nie wygląda zbyt fajnie.

Fakt jest jeden, przyszłość należy do 3d:)

 

 

ja bym nie brał w media na tej promocji dadzą ci tego z wystawy = uzywany Dołączona grafika

 

juz lepiej poszukac cos na necie napewno znajdziesz w tej samej cenie lub taniej nowy nie otwierany

 

ps.czemu ta plazma taka tania ? w cenie 40 lcd led

Edytowane przez silverato

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja bym nie brał w media na tej promocji dadzą ci tego z wystawy = uzywany Dołączona grafika

 

juz lepiej poszukac cos na necie napewno znajdziesz w tej samej cenie lub taniej nowy nie otwierany

 

ps.czemu ta plazma taka tania ? w cenie 40 lcd led

 

Nie nie nie, uzywka w gre nie wchodzi, ma być nówka z okularami:) a że w MM robią wałki to wiem doskonale;)

Czemu tania? Bo to plazma;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2500 bo dell alienware kosztuje najtaniej 1900 zł a czytalem ze jest duzo lepszy niz samsung . teraz czekam bo sie jeszcze jakis lg ma pojawic. Czy koledzy mowia o telewizorach plazmowych podlaczanych do komputera ? czy to bedzie dzialac z komputerem i nvidia 3d vision ? jak to sie ma do uzywania takiego telewizora jako zwyklego monitora do pracy ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...