Skocz do zawartości
R4ptorr

Nokia 5800

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Ostatnimi czasy zauważyłem że latarka w tym telefonie nie chce się uruchomić poprzez odpowiednią aplikacje,

postanowiłem więc włączyć i wyłączyć telefon ponieważ inne pomysły akurat nie przyszły mi do głowy.

I tu pojawiły się schody ponieważ telefonu praktycznie nie da się uruchomić ponownie. Udało mi się to na razie tylko kilka razy (telefon musi sporo odleżeć przynajmniej pare h) a dodam że teraz zaczął się wyłączać bez powodu dziwnie zacinać ogólnie nie działa tak jak powinien.

Jakieś propozycje czego to może być wina i czy mogę coś z tym sam zrobić czy pozostaje gwarancja?

Edytowane przez R4ptorr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

V40.0.005

A czy przypadkiem podczas wgrywania nowego softu nie stracę gwarancji? Teraz włączenie tego telefonu graniczy praktycznie z cudem ;/

 

Wpisałem *#7370# fon wyłączył się, ale włączyć dalej nie chce :mur:

Edytowane przez R4ptorr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

V40.0.005

A czy przypadkiem podczas wgrywania nowego softu nie stracę gwarancji? Teraz włączenie tego telefonu graniczy praktycznie z cudem ;/

 

Wpisałem *#7370# fon wyłączył się, ale włączyć dalej nie chce :mur:

 

Samo wgranie nowego oprogramowania (tego nokiowego, nie modyfikowanego) oraz babranie w sofcie nie powoduje utraty gwarancji. Nokia PC Suite, Software Updater i dasz radę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oddałem ją do Nokia Care. Po 4 dniach miła pani dzwoni aby mnie poinformować że mogę odebrać telefon. W serwisie zaktualizowali oprogramowanie do wersji 51.0.006 i wszystko by było fajnie gdyby po pierwszym połączeniu przez USB z komputerem problem nie powrócił i telefon znowu nie wstaje. Sam już nie wiem co mam z takim fartem zrobić :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...