Skocz do zawartości
Oczo

cienki Athlon 2000+

Rekomendowane odpowiedzi

Ile można wyciągnac z 2000+.Probowalem i doszedlem tylko 1670@1809 przy napeciu procesora 1,8v.Przy wlaczonym prime 95 temperatura 52st epox8rda 256 DDR/333 gf4ti4200.Dwa wentyle.Chyba wymienie go na 1700+ :?

Czy mozna krecic dalej a jesli tak to do ilu bez dodatkowego chlodzenia???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie to jest Athlon w technologi 0,13 podobno kreci sie bardzo slabo ale chce jakiegos potwierdzenia max . do ilu i przy jakich parametrach tj, napiecie ,temperatura itp.Acha mnoznik jest zablokowany!!Krece tylko czestotliwoscia :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam 2000+ (0.13u) rev A0 :( wycisnolem z niego 1915 jak na razie na chlodzeniu cpc :) mam 49c w stresie kolo 55C moze i wiecej - przy napieciu 1.8V - prinme95 dzialalo kolo godziny potem wylaczylem i zaczolem grac i takie tam - chodzi stabilnie , mysle ze do 1950 pojdzie albo do 2GHz :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolega dobrze Ci radzil aby go sprzedac. Jezeli jest uzywany na allegro dostaniesz za niego tyle co za nowego 1700+ dlt3c. Kasy dokladac nie musisz a pewniak ze poleci na 2400/2600.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z Palomino (0.18) 2000+ kumpla na Abicie KD7R wycisnalem 1830MHz przy 1.85v ,wiecej nie chcial zbytnio isc,mial slabe chlodzenie to nie chcialem 2.0v wrzucac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co racja to racja jak chcesz sie bawic :) a mnie cieszy ze robie cos czym malo ludziow sie zajmuje :) jak zaczynalem dumac to takie 1915MHz bylo prawie u szczytu tabeli na overclockers.com :) a teraz -> ;( goscie wyciagaja 2700 :))) ale co tammoj procek to jest rev A0 i nie pojdziena tyle chociazbym go weglem podsypywal :) dlatego jak mozesz to zmaieniaj na 1700+

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najprawdopodobniej poslucham waszych rad.Tylko powiedzcie mi ktore (chodzi mi o numery seryjne) najlepiej sie krecą, bo slyszalem ze kazdy sie inaczej kreci (a nawet nie wiem czy beda do dostania w sklepie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam ten procek i jest żeczywiscie słaby po przekorczeniu 50 stopni system zaczyna sypac błędami, stabilnie na boxowym chłodzeniu daje rade zaledwie na 1750 mhz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chlodzenie mam chyba niezle glatiach miedziany dalem 80 zl obudowa otwarta z jednej strony no i centralnie na cala plyte ustawilem dodatkowy

wentylator z regulatorem napiecia bo troche chalasuje ale z temperatura doszedlem juz do porządku w stresie 50 - 51 st na 30st na systemie przegladając tylko stronki 36 st/30st.Aha juz sie dowiedzialem moj jest niestety 0,18mi :cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...