Skocz do zawartości
ath

Torchlight II

Rekomendowane odpowiedzi

Szkoda, że nie udało im się wydać gry przed Diablo, albo jakoś równocześnie, po tych cyrkach z serwerami pewnie sporo osób by kupiło grę :) no ale kto mógł przewidzieć taki FAIL Blizzarda <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydanie gry po "Dialbo 3" może okazać się strzałem w dziesiątkę. Ludzie wydali sporo pieniędzy na blizzardowego rodzynka, zaczynają narzekać, gadać o nurzącym farmieniu kasy i kupowaniu w AH byle tylko jednego elit packa ubić. Ja czekam z niecierpliwością na "Torchlight 2".

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety, z tego co zauważyłem to premiera gry jest ciągle przesuwana. Miała nastąpić 3 lipca, a teraz na gry-online widnieje data 21 sierpnia. Troche mnie to smuci bo na bete się nie załapałem ale nawet zbytnio się tym nie przejąłem z racji że niebawem miałem pograć w fulla. Torchlight II miał zaspokoić mój głód na dobrego hack'n slasha, bo z racji mojego aktualnego neta za DIII się nie brałem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Źródło: Runic Games Fansite - Home

 

adamperin: Just to elaborate, yes your character is stored locally. Yes there will most likely be cheaters because of this. The benefit is you can play the same character online and offline without having to retreave the character save, as well as a bunch of other benefits. We hope that by giving the user tools they will be able to decide to avoid playing with cheaters. If you block another player in game they won't be able to join any game you are in and it blocks their whole account not just the character you initially blocked. Also Greg has been adding some useful tools to tell if a player is possibly a cheater. They are based around comparing your install data to see if the character you are playing with has reasonable save data such as, the correct stats and skill points for a levels, a reasonable amount of time played for their level, as well as other attributes. This information will be used to tell you if the game thinks they are a possible cheater and then you can choose to play with them or simply block them.

W skrócie:

 

Savy są przechowywane lokalnie czyli możliwa jest ich edycja (zmiana statystyk np. max życia itp.)

Będzie można blokować użytkowników podejrzanych o czitowanie tak żeby nie mogli dołączać do naszych gier.

 

No i najważniejsze: Greg stworzył moduł który pozwoli oszacować czy dany gracz jest cziterem.

Odbywać się to będzie poprzez porównanie statystyk i skilli z levelem postaci, czasem poświęconym na grę i innymi atrybutami.

 

Zobaczymy jak sprawdzi się to w praktyce...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja się właśnie zastanawiam nad zakupem. Diablo już dawno mi się znudziło a torchlight wygląda smakowicie. Ktoś chętny na 4-pack ? wychodzi coś około 14.25 euro za sztuke.

Chyba że gdzieś jest taniej ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No musze powiedziec ze gra sie calkiem przyjemnie, do tego Runic sie postaral i serwery sie nie posypaly odrazu mozna bylo sie bez problemu zalogowac. Dołączona grafika

Do tego widze ze ma ogromne zainteresowanie, na Steamie utrzymuje sie na pierwszym miejscu w "Bestsellery".

 

Edit:

Pewnie sie przyda - http://torchlight2armory.com

 

Polecialy wam juz jakies ciekawe scrolle ze skillami?

Mi poki co tylko Summon: Archers , w sumie nic specjalnego ale na ciezszych bossow sie przydaje. Dołączona grafika

Edytowane przez kelcior

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No musze powiedziec ze gra sie calkiem przyjemnie, do tego Runic sie postaral i serwery sie nie posypaly odrazu mozna bylo sie bez problemu zalogowac. Dołączona grafika

Do tego widze ze ma ogromne zainteresowanie, na Steamie utrzymuje sie na pierwszym miejscu w "Bestsellery".

 

Edit:

Pewnie sie przyda - http://torchlight2armory.com

 

Polecialy wam juz jakies ciekawe scrolle ze skillami?

Mi poki co tylko Summon: Archers , w sumie nic specjalnego ale na ciezszych bossow sie przydaje. Dołączona grafika

 

Dali dobrą cenę to i duża popularność gry.

twistet - z tego co pamiętam to ludzie pracujący przy serii torchlight to w większość byli pracownicy blizzarda

 

Ja póki co testuje "maga", ale nie wiem, czy nie przerzucę się na łuk. ;>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to że pracowali nad diablo nie powinno być powodem, dla którego robią tak łudząco podobny soundtrack, to nie diablo tylko torchlight i moim zdaniem przydałoby się coś bardziej oryginalnego, ile można jechać na tym samym klimacie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to że pracowali nad diablo nie powinno być powodem, dla którego robią tak łudząco podobny soundtrack, to nie diablo tylko torchlight i moim zdaniem przydałoby się coś bardziej oryginalnego, ile można jechać na tym samym klimacie

 

Nie jada na klimacie tylko to widocznie styl artysty, ost wyszedl spod rak Matta Uelmena. Chyba nie musze przypomniac kto zrobil ost do diablo 2 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...