Skocz do zawartości
kargs

Athlon XP 1700+ dobra wersja

Rekomendowane odpowiedzi

Wiem ze mnie za to zabijecie (albo i jeszcze co gorszego :) ) ale niestety jakims cudem nie dziala mi opcja szukaj :( :?: :x ! Blagam jakiegos dobroczynce aby powiedzial mi jak rozpoznac dobra wersje w/w procka.

 

Tam gdzie chce kupic podali mi jedynie takie informacje (sprzedawca nie ma pojecia jaka to seria) :

- technologia 0.13 microna

- kolor zielony :)

 

Jesli ktos wie jak rozpoznac dobra wersje to prosze (blagam!) o odpowiedz!!

 

Z gory BARDZO dziekuje i przepraszam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na czarnej plytce sa wybite numery. Po napisie AXDA1700 wybierz taki ktory ma DLT3C co oznacza ze Vcore ma 1.5, wersja z DUT3C bedzie mial 1.6 Vcore co oznacza ze krecic sie tak dobrze juz nie bedzie, jednak i tak wycisnac da sie sporo.

 

Kolor plytki nie ma znaczenia.

 

Z prawej strony masz dlugi numer seryjny, ostatnie 4 cyfry maja byc jak najmniejsza liczba, np 0001 - co graniczy z cudem, wiec wybierz cos z jak najmniejsza liczba (niekotrzy powiedza ze do 0300, jednak tak do 1000 tez moze byc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To zapytaj ich o serie. Zresztą na procku jest napisana seria to sobie sam mozesz przeczytać. A co do serii to na forum jest pełno o tym. Popatrz na podpisy, czasami loodzie też mają serie procka podaną wraz z wynikiem OC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To zapytaj ich o serie. Zresztą na procku jest napisana seria to sobie sam mozesz przeczytać. A co do serii to na forum jest pełno  o tym. Popatrz na podpisy, czasami loodzie też mają serie procka podaną wraz z wynikiem OC.

Pytalem o serie (to bylo pierwsze o co ich zapytalem) ale koles nie wiedzial

 

A sam nie moglem sprawdzic bo pytalem przez internet (ale chyba sie przejde)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...