Skocz do zawartości
Efyr

Program poczty

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Poszukuję programu do obsługi poczty. Takiego który by działał podobnie do programu Tlen, tzn nie ściągał poczty z serwera tylko pozwalał ją bezpośrednio z niego przeglądać. Załączniki ściąga dopiero jak w nie kliknę itd. Tak aby poczta, którą chcę zostawić była ciągle na serwerze, także wysłane były zapisywane na serwerze a nie na komputerze. Abym zawsze miał do nich dostęp np z innego komputera przez przeglądarkę. 

 

Świetnie by było jakby też obsługiwał gg, ale nie musi.

 

Jest może taki program, bo przyznam, że szukałem, ale te co znalazłem to ściągają pocztę na komputer, wysyłaną też zapisują tylko na kompie, a mi chodzi aby działał niejako jak przeglądarka - wszystko przez serwer poczty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość ZlyUser

Podobnie(złe słowo -> identycznie) do programu tlen to działają przeglądarki internetowe.

Nie potrzebujesz specjalnego programu tylko dowolnego klienta i konta pocztowego obsługującego IMAP.

Edytowane przez ZlyUser

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Poszukuję programu do obsługi poczty. Takiego który by działał podobnie do programu Tlen, tzn nie ściągał poczty z serwera tylko pozwalał ją bezpośrednio z niego przeglądać. Załączniki ściąga dopiero jak w nie kliknę itd. Tak aby poczta, którą chcę zostawić była ciągle na serwerze, także wysłane były zapisywane na serwerze a nie na komputerze. Abym zawsze miał do nich dostęp np z innego komputera przez przeglądarkę. 

 

Świetnie by było jakby też obsługiwał gg, ale nie musi.

 

Jest może taki program, bo przyznam, że szukałem, ale te co znalazłem to ściągają pocztę na komputer, wysyłaną też zapisują tylko na kompie, a mi chodzi aby działał niejako jak przeglądarka - wszystko przez serwer poczty.

 

dowolny klient poczty + konto imap (np. gmail). ja uzywam thunderbirda z gmailem i wszystko trzyma na serwerze.

 

ps. spiacy jestem bo nie zauwazylem wpisu powyzej :)

Edytowane przez DuG1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...