Skocz do zawartości
JROX

Nagrywarka BD?

Rekomendowane odpowiedzi

Zastanawiam się nad kupnem nowej nagrywarki.

Moja DVD właśnie pada i chciałbym przy okazji przesiąść się na BD.

 

Tematem na razie się nie interesowałem ,a na forum tez chyba mało właścicieli takich napędów...

No ale co warto kupić i dlaczego właśnie tak drogo? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od ponad 6-8 miesięcy posiadam nagrywarkę Plextora PX-B920SA. Nagrałem z 4 płyty bluray 25 GB (wciąż poluję na jakąś 50) i kilka dvd. Przy okazji porzuciłem na zawsze Nero (do sprzętu było dołączone inne wg mnie ciekawsze oprogramowanie, a może po prostu nero mi się przejadło?). Sprzęt działa spoko. nie moge mu nic zarzucić. Odtwarza bardzo ładnie płyty dvd. Oglądanie filmów na bluray'u, zarówno z płyt 25 i 50 bez zarzutu. Co ciekawe, pomimo, że ukazało się nowe frimware do sprzętu, ja wciąż siedzę na fabrycznym. Jedyne zastrzeżenie mam do dołączonego programu WinDVD, który jest specjalną wersją dla tej nagrywarki (odtwarzanie płyt bluray itp.). Ni cholery, ale do dzisiaj go nie uruchomiłem. Po prostu Corel :mur:

 

Mam nadzieje, że Ci coś rozjaśniłem tym Plextorkiem. Jak masz jakieś pytania odnośnie wspomnianego sprzętu to dawaj.

Edytowane przez andrew777

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odświeżę. Otóż ostatnio przeglądałem ceny czystych płyt BD-r i we Wrocku mam sklep gdzie mogę kupić 25'tki esperanzy po 8 zł. sztuka. Ceny nagrywarek wahają się w kwocie 400-500 zł i się zastanawiam czy nie warto się już przesiąść. Z drugiej strony mało co nagrywam ostatnio. Aczkolwiek mam troszk plików po 7 GB-20GB no i fajnie by było to nagrać na płytki BD i usunąć wreszcie z dysku. A kiedyś się przyda. Pytanie oczywiście jest o nagrywarkę. Jaką byście polecili ? Ogólnie myślałem nad Sony. Można ją mieć już za ok 450 zł. No i w końcu to SONY czyli producent BD. Ktoś tu może użytkuje nagrywarkę Sony BD-5300S-0B i mógłby napisać jak się sprawuje? Szkoda by było jakby okazało się, że część płytek poleci do kosza. Zwłaszcza, że od czasu do czasu fundnę sobie 50'tke, a jej cena to grubo ponad 20 zł za sztukę :|

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...