Skocz do zawartości
bruno63

Netbook do 1,7k

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

A więc poszukuję netbooka do ceny 1700zł.

Na netbooku chciałbym odpalić Photoshopa i móc sprawnie obrabiać zdjęcia, poza tym jakieś starsze gry(np. Need for Speed Most Wanted), oczywiście internet oraz muzyka. Dysk raczej większy gdyż będę na nim przechowywał b. duże zasoby muzyczne oraz fotograficzne(min 250gb) :)

 

Moim głównym faworytem jest Asus Eee PC 1201N:

http://www.x-kom.pl/p/50311-netbook-12,1-asus-eee-pc-1201n-n330-2048-250-7hp-czarny.html

 

Co wy na to powiecie? :)

 

Pozdrawiam, bruno63

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sory, ale czegoś nie rozumiem... Na Netbooku chcesz Photoshopa i sprawnie obrabiać fotki? Nie wiem jak w nowszych sprzętach, ale mój netbook nie pozwala na spokojną grę w most wanted. Nie sądzę, żeby obrabianie czegokolwiek na 12calowym ekranie, było swobodne...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I do takiej obróbki potrzebujesz Photoshopa za >3k pln? Do lapka za 1700?

 

Stary bież jakiegokolwiek byle nie z intelowskim gma950. Ten z 9400M oczywiście też styknie do NFS'a, ale możesz coś tańszego wyszukać. No chyba że akurat tyle kasy możesz przeznaczyć to bież.

Ale na x-kom'ie tez widzę wersje 3gb o 150zł droższe, może byłyby z mniejszym dyskiem, ale z 3gb za te 1700, zapytaj, bo na w7 to by jeszcze lepiej hulało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bież

 

'Bież' to nie przypadkiem po staropolskiemu 'biegnij'? :D

 

dual core lepszy od atoma?

 

Niektóre sklepy wprowadzają klientów w błąd pisząc Dual Core (co powinno odnosić się do Pentium DC) - pełna nazwa wykorzystanego procesora to Atom Dual Core D525.

1215N jest w konfiguracji tylko i wyłącznie z ww.

 

tylko skąd wziąć sterowniki do siódemki?

 

  • Ze strony Asusa
  • Ze stron producentów poszczególnych podzespołów
  • Z Windows Update

BTW bardzo podoba mi się ten netbook - może zagości na mym biurku (pierwotnie wypatrywałem jakiejś 17").

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...