Skocz do zawartości
Wujas

KX Projecy vs Studio nagraniowe

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich, na początku zaznaczę, że szukałem rozwiązania na mój problem w całej sieci ale nie znalazłem wyjścia z ów problemu...

 

Więc:

Mamy swoje studio nagraniowe wygłuszona kabina, mikrofon pojemnościowy Project Studio B1, mixer behringer eurorack 1002ub, a dźwięki odbiera karta dźwiękowa Soundblaster Live 5.1. Kumple, którzy używali tego sprzętu przed nami nie mieli kabiny, a mieli dużo lepszą jakość... My mamy straszne szumy, jest możliwość, aby powodem szumów były źle ustawione sterowniki kx audio project? Bo ja tam tylko tak poszperałem, żeby nagrywało, a nie wiem jak to ustawić konkretniej... Będę bardzo wdzięczny jeżeli ktoś mi pomoże ponieważ sam sobie nie jestem wstanie z tym poradzić... Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powiem tak, nie jestem żadnym audiofilem, na dzwieku znam sie srednio, ale uzywam kx'ow od paru lat, sprobuj przerobic DSP w kxach i uzyc pluginu ktory sie nazywa ADC, zapraszam na forum kxow po wiecej:

kX Project Audio Driver Support Forum

 

może to coś pomoże a może nie :) załóż temat na tym forum, może ktoś Ci udzieli bardziej konkretnej odpowiedzi.

Edytowane przez pkozerski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...