Skocz do zawartości
Dijkstra

Szukam amplitunera/miniwieży 5.1 z USB i/lub SD

Rekomendowane odpowiedzi

Aloha

 

Poszukuje jak w temacie - amplitunera lub miniwieży 5.1 (czy nawet 4.0) 

 

Musi mieć:

 

- Tuner FM z pamięcią przynajmniej 3 stacji ;]

 

- Obsługe MP3/WMA na USB lub SD/CF

 

- 5.1 aux, w zakładanej cenie pewnie tylko wejścia analogowe, czyli 6xRCA, ale to wystarczy. W zasadzie wystarczy 4.0, bez suba i centera też można żyć

 

- racjonalne gabaryty - wolałbym raczej wyższe, niż szersze (jak miniwieże), ale nie jest to priorytet.

 

- pilot (volume, input selector, on/off, zmiana stacji tunera i przeskakiwanie ścieżek/folderów na MP3)

 

- cena - do 500zł (z głośnikami) i używka jak najbardziej pasi.

Kwestie drugorzędne to:

 

- marka - może być nawet chińszczyzna, byle się to nie zepsuło za rok

- moc

 

- estetyka

 

Ma to służyć jednocześnie za wzmacniacz do kompa (stąd wymagane 5.1 aux) i do posłuchania muzyki/radia w łóżku wieczorem, stąd tuner FM i MP3 na USB. W "salonie" mam lepsiejsze audio podpięte pod HTPC, dlatego jakość dzwięku tego zestawu ma  naprawdę trzeciorzędne znaczenie.

 

Na razie znalazłem coś takiego:

 

NOWY AMPLITUNER 5.1 USB/SD  kino dom.gw.fakt.VAT (1196619643)  - Aukcje internetowe Allegro

 

do tego

KOLUMNY GŁOŚNIKOWE + SUBWOOFER  LG kina L-HT362 (1197632607)  - Aukcje internetowe Allegro - wystarczą mi w zupełności, ale podaje to jako przykład, żeby było wiadomo o co mniej więcej mi chodzi. Kolumienki zawsze można złożyć z dwóch pełnozakresowych + monitory - to nie ma aż takiego znaczenia.

 

 

Szukam od pewnego czasu, ale jakoś nei znajduje. Może ktoś obeznany z rynkiem kojarzy jakąś miniwieżę z wejściem 5.1 i USB?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...