Skocz do zawartości
wysokocukrowy

Najtańszy internet na łączach TP

Rekomendowane odpowiedzi

Na dniach kończy mi się aktualna umowa w Netii, więc szukam najtańszego dostawcy na łączach TP.

Dzwonili do mnie już w sprawie przedłużenia umowy i z całkowitą pewnością stwierdzili, że mają najlepszą ofertę - 50zł za 8Mb/s + 30zł za utrzymanie linii.

Może znacie jakieś inne dobre oferty? Łącze 8/1 lub szybsze.

Najlepiej, żeby abonament wynosił max. 70zł/m-c (100zł razem z utrzymaniem linii).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy jakis provider ADLS lub jakikolwiek na teresnie torunia da mi w sensownej cenie łącze takie, żeby był rozsany upload?

 

nie zalezy mi na ogromnym downloadzie tylko wlasnie o ten upload chodzi :P bo mam na mysli telekonferencje i nauczanie on line a tu bym potrzebowal z 2Mbit uploadu ....

 

w sumie to pasowało by mi lącze najbardziej typu 6Down/4Up ale bez lagów i innej kupy .... nawet 4/4 by blo ok albo 4/2 4/3 3/3 .... byle Upload nie spadal ponizej 2Mbis .....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W TP życzą sobie zaledwie 1573,80 zł miesięcznie za symetryka 2 Mbps.

Podzwoń po wszystkich dużych operatorach działających na łączach TP (Netia, Era, Orange) i znajdź najlepszą ofertę ;)

Bo jak rozumiem nie działa u ciebie żaden osiedlowiec?

 

Ja ciągle czekam (niby mają być w przeciągu tygodnia) na techników, mają sprawdzić czy zadziała u mnie 20 Mb/s - byłoby cudownie.

W poniedziałek mam dostać za darmoszkę mobilny internet na jeden miesiąc. Dobrze, że tak dbają o niecierpliwych klientów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

osiedlowca po kablu nie znam, sa jakies sieci wi-fi ale odpada cos takiego .... nie dosc, ze kiepsko dziala to jeszcze w weekendy nie istnieje mozliwosc usuniecia awarii ...

 

to nowy blok na 66 mieszkan w ktorym chcialem pociagnac siec ale lokatorzy malo zdolni do dogadania sie :P

 

Torun, okolice Radia MAryja :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O adsl zapomnij, nikt praktycznie nie zaoferuję Ci więcej niż 1mb/s na wysyle w normalnej cenie. Jeżeli nie masz dostępnej żadnej kablówki, to musisz rozejrzeć się za jakimś operatorem po wifi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TP oferuje 'DSL' 4/1,5 za ~350 PLN miesięcznie (z czego 267 z groszami jest za upload), ale to Ciebie pewnie nie urządza. Rozejrzyj się w ofertach sieci kablowych (oczywiście jeżeli masz możliwość posiadania kablówki), bo zazwyczaj są atrakcyjne. Pozostaje jeszcze wybadanie lokalnych ISP.

Edytowane przez AragornPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

problem z kablówka jest taki, ze standardowa ofertę mają żałosną ... w malych wiochach kablówki oferuja wyzsze predkosci ...

 

bede musial negocjowac jakas specjalna oferte dla mnie ....

 

a lokalnego ISP po kablu tutaj nie ma zadnego, tzn. nikt dla mnie jednego nie bedzie podlaczal kabla do nowego bloku ...

 

tzn. kablowych ofert nawet nie widzialem, wszystko wi-fi ...

 

chcialem zalozyc kabel od Netii, wiele bloków w kolo ma Netie, jeden blok dalej jest jakies biuro Netii i co? kupa, w ciagu najblizszych 2 lat moge zapomniec bo Netia nie planuje tutaj zadnych inwestycji ...

 

jest jakis Intelink tyle, ze oni praktycznie nie oferuja zadnej pomocy technicznej w czasie gdy łącze jest mi najbardziej potrzebne, tj. w weekend ...

 

kablowka moja co najgorsze, tez nie oferuje wsparcia w weekend zadnego, jak cos siadzie w piatek po 16:00 to mozna zapomniec o komfortowym uzywaniu netu do poniedzialku rano :P

 

Polska to dziki kraj ... uwazam, ze providerom nie zapewniajacym wsparcia technicznego 24h/dobe powinno sie zabierac koncesje :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też się zastanawiam nad przedłużeniem Neostrady. Powie mi ktoś czemu oferta Neostrady dla przedłużających umowę jest taka sama jak dla nowego klienta? To klient, który płaci ciężką kasę przez kilka lat jest tak samo traktowany jak nowy klient.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

trochę OT ale tak to już jest w naszym pięknym kraju na przykład Cyfra dla nowych klientów ma lepszą ofertę niż dla starych, po ponad 10 latach musiałem zerwać umowę i wziąć nową bo po prostu nie opłacało mi się przedłużać, widać w tp myślą podobnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja niestety nei jestem zadowolony z Netii, przynajmniej mam jedną przerwę w dostępnie do internetu w miesiącu co przy łączu z TP przez dwa lata nigdy się nie zdarzyło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...