Skocz do zawartości
TommoOhio

Drzwi przesuwne "harmonijkowe"

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Przyszło ZNÓW kupić drzwi tego rodzaju, poprzednie niby z drewna rozleciały się po 2 chyba latach, ale już na starcie nie zachęcały do siebie.

 

Budowa pokoju nie pozwala wrzucić żadnych innych drzwi niż typu "harmonijka".

 

Mieliście? macie? posiadacie? proszę o wszelkie porady 8O

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem, nie polecam, rozpada się prowadnica i pękają zawiasy.

 

Lepszym rozwiązaniem są drzwi przesuwne chowane w ścianie.

 

Chowane, przesuwne w ścianę nie wchodzą w grę, ponieważ pokój nie jest typowym prostokątem 8O PS. Wstawie tam chyba normalnie drzwi, jak kiedyś 8O co polecacie wśród 90-tek? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam takie, jeśli już absolutnie musisz (bo nie mają innych zalet niż niewiele zajmowanego miejsca), wybierz te najdroższe. W moim przypadku był to wybór między takimi za 70 i 220 złotych, wziąłem te drugie. Oba modele wykonane z plastiku, papieru, powietrza i słowa honoru, na którym bazuje konstrukcja, ale te drugie miały odrobinę lepszy plastik i sensowniejsze prowadnice.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tą radę przyjąłem już kilka lat temu po remoncie, wziąłem te najdroższe... mimo tego skrzypiały, mechanizm nie chodził jak okno w nysce, po jakims czasie skrzypiały... nawet pies się ich bał... a kosztowały 300zł i były rzeczywiście z drewna, między jednym a drugim skrzydłem jakiś materiał i w każdym skrzydle plastikowe szyby.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukasz 90? Najlepiej Porty z płytą wiórową otworową. Plaster miodu jest wiotki.

 

Ew. http://www.porta.com.pl/pl/drzwi_lamane_alfa,p1,m96,s1.html lub http://www.porta.com.pl/pl/drzwi_lamane_beta,p1,m97,s1.html

Edytowane przez zzizzy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...