Skocz do zawartości
mattis21

Karta graficzna i procek do 800 - 900 zł

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz mam inny problem, po podłączeniu wszystkiego kiedy ładuje się Windows wywala mi Blue Screen, a teraz włącza się pojawia się firma płyty głównej i komputer mi się wyłącza,jaka może być tego przyczyna ? Wydaje mi się że podłączyłem wszystko do płyty głównej. I otrzymałem inny zasilacz zamiast Seasonic 400w Forton 460w, ponieważ seasonica nie było.Kartę graficzną mam starą więc to może być wina zasilacza bo za mocny jest ?

 

Komputer już mi sie nie resetuje ale nadal mam Blue Screen, może musze po prostu zrobić format dysku.

 

Czy format nic nie da ?

 

Musze chyba zrobić format dysku ponieważ kiedy podłączyłem stary dysk to wszystko działało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm dziwne teraz jak podłączam np:pen drive to komputer go nie wykrywa, tak samo jak podłączam telefon.Sprawdzałem w menedżerze urządzeń czy coś jest nie tak ale pisze że wszystko działa poprawnie.Kiedy podłączałem znowu stare części to było tak samo,może podczas odłączania kabelków coś zrobiłem że nie działa. Mam podłączoną myszkę,klawiaturę i modem pod usb i działają.Więc nie mam pojęcia dlaczego komputer nie wykrywa tych urządzeń.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie porównuj do starych high endów GTX260 i HD 4870 tylko do HD 5770. I tak GTS450 jest młodszy od HD 5770. A od tego ostatniego jednak pobiera więcej sztrumu, no ale może sie czepiam...

Edytowane przez DejwiT11

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kup wersję 768MB/192MB.

W podobnej cenie jest GTX 460 SE 1GB/256Bit, który jest mniej wydajny.

Drożej jest GTX 460 1GB/256Bit, który jest wydajniejszy od 768MB/192MB.

np.

GTX 460 768MB

GTX 460 SE 1GB

GTX 460 1GB

Edytowane przez andrew777

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaka obudowa była by spokojnie zmieściła kartę graficzną 25cm, moja obecna troche przymała jest.

 

a i wie ktoś gdzie można sprzedać stare części oprócz na allegro? Już wystawiałem i tak nikt nie kupił

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może za dużo kasy chciałeś. Puść licytację od trochę niższej ceny. Albo tu na forum w dziale Sprzedam, może znajdą sie chętni ;)

 

A z obudową, 25-centymetrowe karty praktycznie każda ATX pomieści, to nie wiem jaką Ty masz budę.

Edytowane przez DejwiT11

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...