Skocz do zawartości
bibson37

kupno laptopa do gier

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Zaczyna sie nowy rok akademicki, jest wrzesien laptopy tanieja wiec postanowiłem sie zaopatrzyc w nowy sprzet. poszukuje laptopa przedewszystkim do gier.(wiem ze do gier lepsze sa stacjonarki lecz nie mam ochoty targac co 2-3 tyg stacjonarki do domu ) jestem totalnym laikiem jesli chodzi o dane techniczne laptopow. Moj prog cenowy to +/- 3300zł. Takze prosze was abyscie podsuneli mi jak najlepsze oferty.

 

Z tego co sie dowiedzialem to moje oczekiwania spelnial by Asus G60VX, lecz w tej cenie widze tylko uzywki lub odnawiane sprzety z w/w modelu.

 

Z gory dzieki.

 

PS. Zalezy mi na czasie !

 

Pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

imo ani jeden ani drugi.

 

do autora napisz do jakich gier ma być ten lapek.

Edytowane przez aldam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuje go aby jak najdłuzej działały na niwm wszelkie nowości. Moze nie max detale, ale zebyw szystko ładnie chodziło i wygladało. Moim marzeniem jest abym zodłał na nim odpalić d3 jak wyjdzie.. :P Kupilbym lapka po premierze ale niestety nie wiaodmo kiedy ona nadejdzie a laptop jest mi potrzebny.

 

edit:

 

a i wolałbym 15 max 16 cali :) 17 nie wchodzi w gre.

Edytowane przez bibson37

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytałem to, jednak wszystkie nazwy i oznaczenia kart, procesorów nie mowia mi za wiele. Ja naparwde jestem zielony w tej kwestii. Wiem ze to rzadko spotykane aby facet kompletnie nie znał sie na komputerach ale, nigdy wczesniej nie myslałem o graniu w nowości i skupiałem sie na tym ze chodziło mi diablo 2 tony hawk i moglem ogaldac filmy, sluchac muzyki i korzystac z neta :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytałem to, jednak wszystkie nazwy i oznaczenia kart, procesorów nie mowia mi za wiele. Ja naparwde jestem zielony w tej kwestii. Wiem ze to rzadko spotykane aby facet kompletnie nie znał sie na komputerach ale, nigdy wczesniej nie myslałem o graniu w nowości i skupiałem sie na tym ze chodziło mi diablo 2 tony hawk i moglem ogaldac filmy, sluchac muzyki i korzystac z neta :)

 

jeżeli chodzi o nvidie to szukaj lapka minimum karta 8800m, 9800m, 260m.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeny, nie musisz się znać. To jest temat przygotowany przez osoby, które się znają. Nie ma lepszych laptopów do gier w tych pieniądzach, więc jeśli kupisz coś z tam wymienionych, to będzie to odpowiedni laptop do gier. Wybór między marką A czy B, designem i wykonaniem należy do ciebie. Tyle.

 

Edit: Więc jeszcze raz, jak się nie znasz to wybierasz spośród laptopów do gier (z tematu) najładniejszy po prostu, który się mieści w budżecie.

Edytowane przez _piotrek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak do grania w tej kasie postaw sobie jako kryterium

HD5650 ewentualnie GT330M minimum.Procek i3 a najlepiej i5 .

Idealny konfig to i5 + HD5650 + 4G DDR3 1066 + W7 64bit.

Reszta pomijalna.

za 3300 myślę że coś ustrzelisz.

Na pewno nie wybieraj kosztem grafy czy ramu.Lepiej juz procek wolniejszy brać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a cos takiego ?

 

MSI GE600 I5 500GB 4GB ATI 5730 WIN7+GRATIS+RAZER (1201367344) - Aukcje internetowe Allegro

 

lub

 

LENOVO Y560 i5-450M 4GB 500GB HD5730 Win7 GAMING (1197396220) - Aukcje internetowe Allegro

 

Troche w tym posiedziałem i wydaje mi sie ze ten zestaw jest ciut lepszy nawet od tego co mi podałes.

 

PS> tego msi GE600 znalazłem w juz za 3260zł wiec mysle ze to dodatkowy argument aby wybrac jego. jesli macie jakies za i przeciw co do tych laptopów to piszcie, wszystko wezme pod uwage.

Edytowane przez bibson37

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...