Skocz do zawartości
Bartek

Virtua Tennis

Rekomendowane odpowiedzi

nie chcac zakladac nowego tematu, odkopie to.

 

Czy wie ktos cos o nowym Virtua Tennis World Tour na PC? Bedzie? Z tego co pamietam pierwsza czesc gry byla swietna, czesto jak sie nudze to ja odkopuje. Po screenach z nowej wersji nabralem apetytu na ta gierke, tylko na razie wyszla na PSP :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość sialala

mi jakis bald wyskakuje error description i niechce sie isntalwoac juz usatwiemam gdzie zaczyna sie i sie wylanczxa sin atalcja

Jesli to oryginal to musisz usunac wszystkie emulatory napedow CD/DVD. U mnie dziala nawet bez kombinowania ze zgodnoscia w XP. Jesli pirat to nie mam pomyslow. Swoja droga oryginal powinien kosztowac teraz jakies 10 PLN ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie pomuszcie mi.Sciągnełem z neta gre Virtua Tennis i niestety ale nie chce chodzic gdyz pisze komunikat ze potrzebuje oryginalna płytke.Wszystko instaluje i jest spoko ale.... i nawet ckacka wgrałem i tez potrzebuje płytki.Pomuszcie!!!!!!!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość sialala

Ludzie pomuszcie mi.Sciągnełem z neta gre Virtua Tennis i niestety ale nie chce chodzic gdyz pisze komunikat ze potrzebuje oryginalna płytke.Wszystko instaluje i jest spoko ale.... i nawet ckacka wgrałem i tez potrzebuje płytki.Pomuszcie!!!!!!!!!!!!

Oryginalna plytke kupisz za jakies 9.99 PLN.

Temat jest o zupelnie czyms innym.

Banan dla tego pana. Kto jest za?

:dontfeedtrolls:

 

Za polszczyzne co najmniej 10%

Za lamanie regulaminu (pytanie o cracka) kolejne 10%

Za pisanie nie na temat kolejne 10%

Za pisanie o piratach nastepne 10%

 

Polska jezyka trudna jezyka, co?

Edytowane przez sialala

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...