Skocz do zawartości
romek

Konkurs Enermax

Rekomendowane odpowiedzi

Co poniektórzy chyba zarejestrowali się tylko pod ten konkurs.. Pół biedy gdyby to dało aktywnych nowych użytkowników, ale coś czuję że zainteresowanie skończy się gdy tylko dotrze nagroda.

 

Zaskoczony? bo ja nie :lol:

 

Ja uwazam ze to forum ma taka tematyke i charakter, ze kto bedzie chcial to tu trafi bez zadnych konkursow, a jak mu sie spodoba to "zostanie". Moze mam glupie podejscie ale konkursy powinny byc organizowane z pewnym ograniczeniami odnosnie userow czyli np. konto na forum minimum 2mce, albo iles tam postow. No ale to tylko moje zdanie. Konkurs jako wabik na potencjalnych nowych userow sie nie sprawdza imo. Pojawia sie cos z grafika, wpada paru gosci wymiataczy w ps ktorzy tu praktycznie nie zagladaja, zrobia swoje, zgarna nagrody i znikaja. Ewentualnie pojawiaja sie przy nastepnym konkursie

Edytowane przez Carson
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie też nie ma, ale na pewno Enermax dostarczy - wygrałem ostatnio dwa TB. Silence też na innym konkursie i doszły ;)

 

Co do gwarancji - z nagrodami od Enermaxa jest faktura na 0Euro więc gwarancja jest :) Czasem zdarzy się też list gratulacyjny od Benjamina.

Edytowane przez barat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żadnej faktury ani listu nie ma. Samo opakowanie z wentylkiem i akcesoria.

 

@ Carson

 

Jeśli ktoś nie ma wiedzy to po co ma pisać głupoty na forum? Chyba nie chciał byś tu drugiego Pclabu. Sam tu na przykład często zaglądam poczytać forum jak i newsy i recenzje ale prawie nic nie pisze bo wiem że inni znają się lepiej niż ja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiatraczek doszedł. Dziękuję organizatorom konkursu za wspaniałą nagrodę :wink:

 

@KoVol

Kołki da się przecisnąć, bo mi się udało.

Męczyłem się z nimi strasznie długo, aż mam obolałe palce u ręki, ale było warto, bo doskonale absorbują drgania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również dzisiaj otrzymałem wentylator. Chwilkę przetestowałem na najcieplejszym mostku południowym, wsadziłem sensor w żeberka i nie rozkręcił się więcej jak 1300 rpm. Miałem nadzieję zastąpić nim to co mam na CPU ale w takim wypadku tylko do obudowy się nadaje chyba że ktoś zna sposób aby chodził ciągle z max rpm.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy mają wysłane nagrody oprócz:

- Karol Wątróbka

- Piotr Ciecholewski

 

Tych Panów poproszę o kontakt na PW w celu podania pełnego adresu wysyłki wg wzoru oraz numeru telefonu (obowiązkowego).

 

Kolejny konkurs już niedługo... na razie nie zdradzam szczegółów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiadomo coś już?

 

 

Jest takie przysłowie, że darowanemu koniowi w zęby się nie patrzy, ale mimo wszystko ponad miesiąc spóźnienia w wysyłce i w dodatku zero wiadomości/odpowiedzi na moje pytania, trochę mnie to dziwi.

Tym bardziej, że jest to konkurs, w którym trzeba było coś zrobić a moja praca znalazła się w pierwszej 10 (niskie miejsce, ale jednak a nagrody nie widać i nikt nawet nie poinformował mnie jeszcze czemu nie dostałem przesyłki). Pierwszy raz coś wygrałem i naprawdę dziwi mnie podejście redakcji/sponsorów :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest takie przysłowie, że darowanemu koniowi w zęby się nie patrzy, ale mimo wszystko ponad miesiąc spóźnienia w wysyłce i w dodatku zero wiadomości/odpowiedzi na moje pytania, trochę mnie to dziwi.

Tym bardziej, że jest to konkurs, w którym trzeba było coś zrobić a moja praca znalazła się w pierwszej 10 (niskie miejsce, ale jednak a nagrody nie widać i nikt nawet nie poinformował mnie jeszcze czemu nie dostałem przesyłki). Pierwszy raz coś wygrałem i naprawdę dziwi mnie podejście redakcji/sponsorów :)

 

Ja też zająłem miejsce w pierwszej dziesiątce ( 10:wink: ) i też zero kontaktu i nagród nie widać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, pisałem Wam przecież, że wyjaśniam tą sprawę i z informacji jakie posiadam, jedyna osoba, która nie otrzymała nagrody z własnego niedopatrzenia to: Piotr Ciecholewski. Reszta osób zgodnie z regulaminem otrzyma nagrody. Wyjaśniam właśnie z sponsorem sprawę, może kurier coś zamieszał bo 95% osób otrzymało przesyłki i mam takowe potwierdzenie od nich.

 

Hmm dziwna sprawa jak ktoś mówi, zero kontaktu, przecież macie kontakt do mnie zawsze. BTW w regulaminie na jaki się zgodziliśmy, macie dokładnie napisane, co-sponsor dostarczy przesyłki w ciągu 21 dni. Ok w takim razie ma opóźnienie +/- 7dni ale pls nie lejcie mi tu łez i piszcie codziennie, że przesyłki nie macie bo to już wiem!

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...