Skocz do zawartości
crackers

wynik 3marka - BYĆ ALBO NIE BYĆ DOBRZE ? :)

Rekomendowane odpowiedzi

Ja tam niewiem na celeronie 2ghz 256 ramu mam 1300 jakeis tylko mi zawala graficzna WSPANIALY GEFORCE 2 MX 200 :D:D:D:D:D

 

 

Zmienie grafe i cie pobije ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak mam celeronka 2ghz@2.16 256 DDRamu 333mhz dysk 40 gb i GEFORCE 2 MX 200 i wyciagam na tym jakies 1300 ledwo to przy zakupie jakiejs dobrej kart bede osiagal normalnie 9000-10000 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niezły wynik ale celina pewnie ci zaniża. inaczej by to na duronie choćby wyglądało ale nie jest źle. ja mam połowę tego, 4441 pkt.

Nie w<span style="color:red;">[ciach!]</span>iaj mnie takimi tekstami, na duronie pewnie miałby podobny wynik, co innego Xp czy P4 ale takie teksty to se wsadź gdzieś!!! A jak chcesz zobaczyć ile wart jest ten twój Duron to porzycz od kogoś chociażby ti4200 albo nawet coś lepszego i zobacz jak ci bedzie chodził Comanche4.

Jeszcze jedno jeśli ktoś sie poczuł urażony(to nie do ciebie :evil: ) to przepraszam ale to już nie pierwszy taki jego post.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie w<span style="color:red;">[ciach!]</span>iaj mnie takimi tekstami, na duronie pewnie miałby podobny wynik, co innego Xp czy P4 ale takie teksty to se wsadź gdzieś!!! A jak chcesz zobaczyć ile wart jest ten twój Duron to porzycz od kogoś chociażby ti4200 albo nawet coś lepszego i zobacz jak ci bedzie chodził Comanche4.  

Jeszcze jedno jeśli ktoś sie poczuł urażony(to nie do ciebie  :evil: ) to przepraszam ale to już nie pierwszy taki jego post.

Ja piernicze, czego zes sie czlowieka czepil??? Przeciez wiadomo, ze to Celina zaniza. Na dobrym duronie jasne ze wynik bylby wyzszy. Co cie kurcze napadlo??? Za to co napisales moderator albo admin powinien dac ci zolta kartke, a kto wie moze i na banana zasluzyles.

 

:evil: :evil: :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie w<span style="color:red;">[ciach!]</span>iaj mnie takimi tekstami, na duronie pewnie miałby podobny wynik, co innego Xp czy P4 ale takie teksty to se wsadź gdzieś!!! A jak chcesz zobaczyć ile wart jest ten twój Duron to porzycz od kogoś chociażby ti4200 albo nawet coś lepszego i zobacz jak ci bedzie chodził Comanche4.  

Jeszcze jedno jeśli ktoś sie poczuł urażony(to nie do ciebie  :evil: ) to przepraszam ale to już nie pierwszy taki jego post.

Ja piernicze, czego zes sie czlowieka czepil??? Przeciez wiadomo, ze to Celina zaniza. Na dobrym duronie jasne ze wynik bylby wyzszy. Co cie kurcze napadlo??? Za to co napisales moderator albo admin powinien dac ci zolta kartke, a kto wie moze i na banana zasluzyles.

 

:evil: :evil: :evil:

Wiem że to celina zaniża i napisałem że na Athlonie czy P4 byłoby lepiej tylko denerwuje mnie to że on już w setnym poście z kolei proponuje ludziom zmiane z intela na Amd, nie to że jestem zaślepionym fanem intela bo sam na xp1700 zbieram ale to już jest denerwujące, a na przyszłość to przeczytaj KILKA RAZY post aż go dokładnie zrozumiesz, a jeśli masz ochote na bananika to do warzywnego!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie w<span style="color:red;">[ciach!]</span>iaj mnie takimi tekstami, na duronie pewnie miałby podobny wynik, co innego Xp czy P4 ale takie teksty to se wsadź gdzieś!!! A jak chcesz zobaczyć ile wart jest ten twój Duron to porzycz od kogoś chociażby ti4200 albo nawet coś lepszego i zobacz jak ci bedzie chodził Comanche4.  

Jeszcze jedno jeśli ktoś sie poczuł urażony(to nie do ciebie  :evil: ) to przepraszam ale to już nie pierwszy taki jego post.

Ja piernicze, czego zes sie czlowieka czepil??? Przeciez wiadomo, ze to Celina zaniza. Na dobrym duronie jasne ze wynik bylby wyzszy. Co cie kurcze napadlo??? Za to co napisales moderator albo admin powinien dac ci zolta kartke, a kto wie moze i na banana zasluzyles.

 

:evil: :evil: :evil:

Wiem że to celina zaniża i napisałem że na Athlonie czy P4 byłoby lepiej tylko denerwuje mnie to że on już w setnym poście z kolei proponuje ludziom zmiane z intela na Amd, nie to że jestem zaślepionym fanem intela bo sam na xp1700 zbieram ale to już jest denerwujące, a na przyszłość to przeczytaj KILKA RAZY post aż go dokładnie zrozumiesz, a jeśli masz ochote na bananika to do warzywnego!
I to ja mam czytac ze zrozumieniem posty??? No rece opadaja.

 

AMD Rulezz w poscie zamieszczonym w tym watku NIE NAMAWIAL niekogo do zmiany na AMD. Co ty gadasz??? Co wiecej przejrzalem ostatnie posty AMD Rulezz i nie znalazlem wsrod nich agitacji na korzysc AMD.

 

Co z tego ze na xp, p4 czy duronie wynik moglby byc lepszy? Nic. Natomiast hamstwo padlo tylko z twojej strony. Tak wiec nadal uwazam ze twoj post byl niezgodny z regulaminem forum i jezeli nie wiesz co znaczy "dostac banana" to sie pewnie dowiesz :? I skonczmy ta jalowa dyskusje, bo szkoda mojego zdrowia. :x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie w<span style="color:red;">[ciach!]</span>iaj mnie takimi tekstami, na duronie pewnie miałby podobny wynik, co innego Xp czy P4 ale takie teksty to se wsadź gdzieś!!! A jak chcesz zobaczyć ile wart jest ten twój Duron to porzycz od kogoś chociażby ti4200 albo nawet coś lepszego i zobacz jak ci bedzie chodził Comanche4.  

Jeszcze jedno jeśli ktoś sie poczuł urażony(to nie do ciebie  :evil: ) to przepraszam ale to już nie pierwszy taki jego post.

Ja piernicze, czego zes sie czlowieka czepil??? Przeciez wiadomo, ze to Celina zaniza. Na dobrym duronie jasne ze wynik bylby wyzszy. Co cie kurcze napadlo??? Za to co napisales moderator albo admin powinien dac ci zolta kartke, a kto wie moze i na banana zasluzyles.

 

:evil: :evil: :evil:

Wiem że to celina zaniża i napisałem że na Athlonie czy P4 byłoby lepiej tylko denerwuje mnie to że on już w setnym poście z kolei proponuje ludziom zmiane z intela na Amd, nie to że jestem zaślepionym fanem intela bo sam na xp1700 zbieram ale to już jest denerwujące, a na przyszłość to przeczytaj KILKA RAZY post aż go dokładnie zrozumiesz, a jeśli masz ochote na bananika to do warzywnego!
I to ja mam czytac ze zrozumieniem posty??? No rece opadaja.

 

AMD Rulezz w poscie zamieszczonym w tym watku NIE NAMAWIAL niekogo do zmiany na AMD. Co ty gadasz??? Co wiecej przejrzalem ostatnie posty AMD Rulezz i nie znalazlem wsrod nich agitacji na korzysc AMD.

 

Co z tego ze na xp, p4 czy duronie wynik moglby byc lepszy? Nic. Natomiast hamstwo padlo tylko z twojej strony. Tak wiec nadal uwazam ze twoj post byl niezgodny z regulaminem forum i jezeli nie wiesz co znaczy "dostac banana" to sie pewnie dowiesz :? I skonczmy ta jalowa dyskusje, bo szkoda mojego zdrowia. :x

Przecież już sam tekst " na duronie byłoby lepiej" śmierdzi na odległość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Crackers --> masz wynik w normie

 

TraFicK --> nie spodziewaj się 10k ( wynik celka 2,0 i Ti4200 )

 

A dla podkręconego na 2,8 - LINK - na "downgrade'owanym" P4 do 1.8 miałem lepszy wynik :lol:

 

Patrząc na wyniki Kaeres'a stwierdzam ponownie, że ostatnie dobre celki to tulipany :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spox panowie, bo owocami obdziele  :P

Jezeli wziecie w obrone uczestnika forum i odpieranie slownych atakow zasluguje na banana, to ja pszepraszam ale wychodze. W ZADNEJ wypowiedzi w tym watku nie ma cienia moich slow mogacych w jakikolwiek sposob lamac regulamin forum, co w konsekwencji mogloby "owocowac" banem. Jestem nie tyle zasmucony tym faktem ile ogromnie zdiwiony :( Mam tylko nadzieje, ze byl to zart - co nie zmienia faktu ze zupelnie pozbawiony smaku :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wynik niezly lecz postaraj sie lepiej.

Mam na celinie 1.62ghz (fsb 135mhz) 9900 prawie.

Na celinie 1.52 (fsb 127mhz) mam 9300.

Mam 256 ramu, wiec moze druga 256 dalaby lepszy wynik, hm?

Patrząc na wyniki Kaeres'a stwierdzam ponownie, że ostatnie dobre celki to tulipany :roll:

I to sie zgadza :D. Dlatego tez nastepnym moim krecidlem bedzie AntekXP... ale na razie to kase zbieram na procka... plyte... ramy... itp. ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spox panowie, bo owocami obdziele  :P

Jezeli wziecie w obrone uczestnika forum i odpieranie slownych atakow zasluguje na banana, to ja pszepraszam ale wychodze. W ZADNEJ wypowiedzi w tym watku nie ma cienia moich slow mogacych w jakikolwiek sposob lamac regulamin forum, co w konsekwencji mogloby "owocowac" banem. Jestem nie tyle zasmucony tym faktem ile ogromnie zdiwiony :( Mam tylko nadzieje, ze byl to zart - co nie zmienia faktu ze zupelnie pozbawiony smaku :?

Nie kierowalem tego do ciebie, tylko ogolnie, jezeli zwrocilbys uwage na poziom niektorych wypowiedzi, nie dziwilbys sie az tak.

Gdygym mial jakies zastrzezenia co do twoich postow, to napisalbym ci o tym na priv, a tak to tylko chcialem ostudzic niektorych forumowiczow.

Niestety wielu userow tego forum trzeba trzymac "twarda reka"

a to juz nie moja wina.

Mam nadzieje ze dostatecznie wyjasnilem twoje watpliwosci i zniesmaczenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...