Skocz do zawartości
ryba

Nowy początek sezonu o/c z MSI - 2010/2011

Rekomendowane odpowiedzi

btw moa

 

nie wiedziałem ryba że tak ładnie ci angielski idzie. co prawda widać po twarzy lekkie zdenerwowanie no ale całkiem całkiem no i przynajmniej nie ma siary dla kraju ;p

 

chyba nie uczyłeś się na pamięć prawda? ;p

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba nie uczyłeś się na pamięć prawda? ;p

Ja kto nie, przecież sam mu tekst pisałem! :lol2:

 

A co do braku tweaków do Vantage o którym mówi ryba, to się nie zgodzę. Na potwierdzenie moich słow zacytuje klasyka:

wearing six earrings and a pink sweater may actually help in Vantage as it's a gay test

:lol: :lol:

Edytowane przez MaSell

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wywiad pelen spontan po kilku glebszych ;) nie do konca dobrze wyszlo ale coz... jedynie szkoda ze Karolina zle sie czula po zawodach i nie mogla sie wypowiedziec przed kamera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wywiad pelen spontan po kilku glebszych ;) nie do konca dobrze wyszlo ale coz... jedynie szkoda ze Karolina zle sie czula po zawodach i nie mogla sie wypowiedziec przed kamera.

 

no w sumie i dobrze ze sie nie wypowiedziala

bylo by to raczej cos w tym stylu

 

 

"kolega z teamu spisal sie bardzo dobrze, chociaz nie mial obudowy do komputera.przez godzine montowal takie fajne garnuszki a potem lał w nie cos co dawalo taki fajny dymek.odpalal jaks program i cieszyl sie jak guuupi ze program sie skonczyl.i tak na okragło...ale piekna jest pogoda i piekne jest taipej.wspieram walke z lamaniem praw czlowieka w chnach" - ms borko :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"kolega z teamu spisal sie bardzo dobrze, chociaz nie mial obudowy do komputera.przez godzine montowal takie fajne garnuszki a potem lał w nie cos co dawalo taki fajny dymek.odpalal jaks program i cieszyl sie jak guuupi ze program sie skonczyl.i tak na okragło...ale piekna jest pogoda i piekne jest taipej.wspieram walke z lamaniem praw czlowieka w chnach" - ms borko :D

 

Twój tekst na poziomie...:mur:

 

Jak nie masz niczego do powiedzenia to lepiej się nie wypowiadaj!

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po dość długiej walce z FTP na Tajwanie, mogę dodać wyniki z domu i kontynuować temat i o/c B-)

 

Po dość długich bojach, okazało się, że referencyjny GTX460 nie nadaje się zbytnio do extremalnego o/c: problematyczny mod na Vgpu, CB/CBB/cold slow bug... jest ciężko i zabawa bardzo nieprzyjemna. Ostatecznie udało się uzyskać poniższy wynik:

 

Dołączona grafika

 

Właśnie z tego powodu korzystając z okazji pobytu na Tajwanie otrzymałem świeżą i cieplutką bułeczkę prosto z fabryki :D

 

Dołączona grafika

 

Miejmy nadzieję, że z wersją HAWK będzie mniej problemów, skoro karta na powietrzu ponoć bez problemów uzyskuje 1GHz na rdzeniu!Dzisiaj pierwsze testy i rezultaty.

 

Zapewne większość czekała na efekty pracy z HD5770. Karta jest zajechana totalnie i ciężko jest sensownie wydusić z niej racjonalne zegary... ale my się nie poddajemy :)

 

Dołączona grafika

 

Czekam na dostawę nowej izolacji, by móc w drugim podejściu wyciągnąć z karty upragnione 1400MHz na rdzeniu i popracować jeszcze trochę nad taktowaniem pamięci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GD65 ma troche problem z Vcore ;) wiecej do Vantaga nie pociagnie ta sekcja zasilania. A niestety, moje Xpowerki jeszcze jada z TW, bo nie mialem tyle miejsca, zeby zabrac je ze soba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie z tego powodu korzystając z okazji pobytu na Tajwanie otrzymałem świeżą i cieplutką bułeczkę prosto z fabryki :D

 

Dołączona grafika

 

Miejmy nadzieję, że z wersją HAWK będzie mniej problemów, skoro karta na powietrzu ponoć bez problemów uzyskuje 1GHz na rdzeniu!Dzisiaj pierwsze testy i rezultaty.

 

Gpu pll? w zyciu nie widziałem takiego volt moda. Jest mozliwy na kontrolerach obecnie stosowanych?

No to tylko czekać aż pojawi się zmiana napiecia vtt/ shaderów mozliwośc niwelacji dropa przecuniecia ocp i ovp.

 

Jak bys miał chwile to sprawdź czy faktycznie bez modów i zmiany chłodzeń robi 1ghz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...