Skocz do zawartości
ToXaRz

Proxy

Rekomendowane odpowiedzi

Witam w sumie na wstępie przepraszam jeśli temat winien wylądować gdzie indziej jednak myślę że tutaj najlepiej pasuje. Otóż mój admin postanowił by wszyscy łaczyli się przez proxy i tak się stało jest to CHYBA socket 5 dane to 192.168.0.1 czyli takie samo jak moja bramka i dns od internetu (radiówka) autoryzowane hasłem : login literkimale hasło malaliteryinakoncucyfrajedna w każdym razie internet explorer działa , firefox , gg działa zaś wszystko inne gdzie nie ma w opcjach proxy nie działą :( to jest aqq ,steam , napiprojekt :(((( , pobieranie okładek do winampa i stąd moje pytanie jakim programem moge jakby emulować proxy dla programów które wsparcia jakotakiego nie mają? Windows 7 x64 z góry dzięki za pomoc :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SocksCap, Proxifier, Proxyfirewall. Ostatni dziala podobnie do firewalla wylapujac akualne polaczenia i pytajac o to, czy dany soft ma korzystac z proxy, w przypadku pozostalych dwoch trzeba recznie dodac program do listy korzystajacych z proxy.

Edytowane przez KrzychuG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki za szybką odpowiedź ;) to tak Socks Cap nie działa na 64bitowym systemie Proxyfirewalla kiedyś próbowałem i nic z tego nie było. Co do Proxifier to próbowałem ustawić jednak coś chyba robię źle:

Dołączona grafika

I stąd pytanie czemu serwer odrzuca połaczenie ? :

[cytat]

 

WAZNE - ZE WZGLEDOW BEZPIECZENSTWA

 

Dostęp do serwera zabroniony

Poniewaz przez ostatni okres zauwazylismy wzmozone ataki na nasze serwery w trosce o Panstwa bezpieczenstwo wprowadzilismy system autoryzacji. Jest to operacja niezbedna nie tylko ze wzgledow bezpieczenstwa ale rowniez z uwagi na planowane zwiekszenie przepustowosci naszych laczy. Informujemy, ze zmienil sie takze numer konta na ktory nalezy dokonywac wplat za internet. Alior Bank nr konta:niewaznynurkonta Pozostale dane niezbedne do przelewow pozostaja bez zmian. Numer konta mozna tez znalezc na naszej stronie internetowej: www.stronainternetowaadmina.pl

Prosze o kontat z administratorem w celu aktywacji LOGINU i HASLA. Login sklada sie z pierwszej litery imienia i nazwiska (pisane w jednym ciagu bez polskich liter i bez kropek np. Jan Kowalski bedzie mial login: jkowalski. Haslo uzytkownik wybiera sam (dowolny ciag znakow najlepiej bez polskich liter). Tak utworzone login i haslo mozna wyslac na numery telefonow podane ponizej. Przyspieszy to znacznie proces autoryzacji na serwerze. Cala operacje tworzenia loginu i hasla oraz konfiguracje przegladarki przeprowadza sie tylko raz.

Aby poprawnie dzialaly strony WWW nalezy jeszcze tylko ustawic serwer proxy w przegladarce

 

FIREFOX:

 

 

Menu -> Narzedzia -> Opcje -> Zaawansowane -> Zakladka Siec -> Ustawienia -> Prosze wlaczyc reczna konfiguracje serwera proxy i wpisac ponizsze dane

 

 

Serwer proxy http: 192.168.0.1 port 8080

 

 

 

 

 

 

 

 

Internet Explorer:

 

 

Menu -> Narzedzia -> Opcje internetowe -> Polaczenia -> Ustawienia sieci LAN -> Serwer PROXY -> Prosze wlaczyc reczna konfiguracje serwera proxy i wpisac ponizsze dane

 

 

Adres: 192.168.0.1 port 8080

 

 

Za utrudnienia serdecznie przepraszamy - pomoze to jednak w lepszym wykorzystywaniu zasobow lacza i przyspieszeniu transferow

[/cytat]

 

I tak w proxifierze wklepuje SOCKS 5

192.168.0.1 : 8080

poprawnylogin

haselko

i nie działa ? ma ktoś jakiś pomysł :(?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...