Skocz do zawartości
mat_zab

Athlon 1700+ 0.13 u i Pytanie ?

Rekomendowane odpowiedzi

Kupiłem dziś Athlona XP 0.13u seria JIUHB napiecie 1.6 no i jak narazie kiepsko :cry: bo jak podkreciłem go szyną, tym programem na płycie redstorm to max stabilnie 142FSB komp odpala ale jakieś smieci na monitorze wysypuje karta jest to S3 Trio 4mb na AGP ( narazie) i nie wiem czy to przyczyna karty, pamięci ( SEITEC 2x 128 266MHZ ), za duże FSB moze coś zle robie ... A no i mnożnik mam na 12.5 to czyli teraz jest 2000+ maxx na tej płycie :evil: Powiedzcie co żle robie plzzzzzzz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może pamięci masz jakieś goowniane i nie wyrabiają już na 284 MHz. i tak bywa. może msz od kogo pożyczyć pamięci 333 żeby sprawdzić czy to one kaszanią ? proc powinien iść dalej jeszcze, na FSB 166 powinien śmigać na 99%. błędy na ekranie też wskazują na pamięci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba to pamięci bo te SITECI nie cieszą sie dobra opinią ale moge wymienić je za dopłatą 20zł na 1 kość 256 WINMOSE czy jakoś tak 8) 333 MHZ to może coś pomoże ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba to pamięci bo te SITECI nie cieszą sie dobra opinią ale moge wymienić je za dopłatą 20zł na 1 kość 256 WINMOSE czy jakoś tak  8)  333 MHZ to może coś pomoże ....

To wymieniaj. Dopłata 20zł to naprawde niewiele.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde jak na mojej płycie dać większy mnożnik niż 12,5 jest taka możliwość ??????

no ja <span style="color:red;">[ciach!]</span>le :bij:

na gorze watek na 15 stron ,a ten sie pyta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...