Jump to content
Sign in to follow this  
m_lesiu

EVGA GTX295 + Koolance VID-NX295

Recommended Posts

Karta w wersji 2PCB. Oryginalne pudełko, w zestawie kabelki zasilające, SPDIF, przejściówka DVI i płytka CD oraz oczywiście oryginalne chłodzenie.

Posiada 3 wyjścia: 2xDVI + 1xHDMI.

Na karcie siedzi Koolance VID-NX295. Mam do niego oryginalne opakowanie, ale bez piankowej formatki ;-)

Jeśli ktoś nie jest na bieżąco z testami - w większości przypadków karta plasuje się gdzieś pomiędzy GTX470 a GTX480 (oczywiście pod DX10 i niższym).

Są też testy gdzie przebija 480tkę.

Miałem pod ręką sMarka Vantage, to zrobiłem testy na profilu Performance i High (do Extreme potrzeba 1920x1200 a nie mam monitora obsługującego taką rozdzielczość):

- Perf. def.: 18666 ( KLIK )

- Perf. OC: 24289 ( KLIK )

- High def.: 12884 ( KLIK )

- High OC: 16931 ( KLIK )

W razie czego, mogę zrobić więcej testów.

Za komplet chcę 1050zł (orientacyjnie: 825zł za kartę + 225zł za blok) + koszta przesyłki (Poczta Polska paczką priorytetem bez lub z ubezpieczeniem, bądż kurierem - decyzję podejmie kupujący).

Możliwe Allegro (koszta prowizji do podziału 50/50). Mogę sprzedać osobno kartę i blok ale tylko jeśli znajdę kupców na obie części.

Cena do negocjacji, więc jeśli ktoś jest zainteresowany kupnem, proszę się odezwać (najlepiej PW), to się dogadamy :)

Daję tydzień gwarancji rozruchowej na sprawdzenie.

Szczegółowych zdjęć nie mam za bardzo jak zrobić w tym momencie, gdyż karta pracuje w komputerze, wpięta w obieg WC. Daję więc tylko jedną, żeby było widać że tą kartę mam :)

Dołączona grafika

Edited by m_lesiu

Sign in to follow this  

Aktualności

Artykuły

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.