Skocz do zawartości
atsiv

Odzyskiwanie rejestru połączeń w Nokii

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Dzwoniłem sobie na jakiś numer telefonu i zapomniałem go zapisać w książce tel. Potem przełożyłem kartę SIM i z powrotem poprzednia, ale niestety rejestr się wyczyścił. Mam Nokię 6300 i czy dałoby radę rejestr połączeń odzyskać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie zależy od telefonu, niektóre smsy zapisują najpierw na karcie SIM, a dopiero potem w pamięci tel., a niektóre od razu w tel... tak na marginesie jak mam sprawdzić ten rejestr połączeń na karcie SIM bo nie widzę takiej opcji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W przypadku prepaidow tez nie jest tak zle. Orange i Play bez problemu daja wglad do listy polaczen przez internet jesli mialo sie zarejestowana karte. Nie wiem jak w przypadku innych operatorow oraz jak wyglada sprawa w przypadku zarejestrowania karty juz po polaczeniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W przypadku karty to jest już chyba pozamiatane.

 

W playu można sobie biling sprawdzić na www.

 

Orange i Play bez problemu daja wglad do listy polaczen przez internet jesli mialo sie zarejestowana karte.

 

Nie trzeba rejestrować karty na swoje dane (play, nie wiem jak w orange) wystarczy zarejestrować się na stronie playa.

 

 

Z reszta według ustawy możemy zadać biling nawet jak mamy kartę prepaid.

Edytowane przez Cmx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...