Skocz do zawartości
timmon24

Gdzie kupić bilety lotnicze np do Azji

Rekomendowane odpowiedzi

Witam może mi ktoś wyjasnić jak mogę kupić bilet w Asian Air z Londynu do Kuala Lumpur i powrotny.

 

Problem w tym ze nie mam karty kredytowej . Czy idzie kupic w lokalnym biurze podrozy ?Wiem ze linie jak wizzair ryan air bez problemu ale co z lotami na inne kontynenty .

Kompletnie nie jestem obeznany w temacie dlatego wole sie zapytac nigdy nie korzystalem z lotow poza Europe

 

Ktos napisal tak bo szukalem na google

 

"

Kupujesz przez internet na stronie Welcome to AirAsia.com... Now everyone can fly .

Drukujesz bilet, idziesz z paszportem do odprawy; lecisz :)

Sprawdziłem wielokrotnie - działa doskonale i sprawnie.

 

Nie zapomnij, że Air Asia lata na zasadzie point-to-point tzn. w przypadku natychmiastowej przesiadki nie przełożą Ci bagażu głównego (miałem tak w Tajlandii - musiałem "wyjść z tranzytu" i ponownie "odprawić się").

 

Na lotnisku w KL jest oddzielny terminal dla samolotów Air Asia (bardzo skromny) - stamtąd za parę dolarów dojedziesz autobusem do metra - to spora odległość ale połączenie autobusowe masz co kilkanaście minut.

 

Przyjemności. "

 

Ale jak kupuję przez internet bez karty kredytowej idzie tak ? a jak zapłace w Londynie ?

 

Może i proste pytania ale jak pisałem kompletnie nie mam doświadczenia w takim lataniu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jak nie masz karty to nie kupisz. Są dwie opcje:

1) Kupić bilet u agenta. Ale licz się z tym że zapłacisz więcej (niedawna afera, gdzie agent robił wałki na biletach dla kancelarii sejmu), ogólnie wiadomo że każdy chce zarobić, ale oni przesadzają, bo im odeszło wielu klientów od kiedy popularne jest kupowanie via net, więc mają wyższe prowizje.

2) Popytaj czy ktoś ze znajomych ma kartę kredytową, albo zwykłą debetową obsługującą płatności przez neta. Np. Visa Electron od mBanku posiada taką opcję. Trzeba tylko zadzwonić na mLinię i to aktywować. Myślę że inne banki też tak mają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...